Aicina uz pasākumu “Ieraugi citādāk!”, kas veltīts Baltā spieķa dienai
Publicēts: Ceturtdien, 2017. gada 28. septembrī 18:56
Vieta: Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes iela 33

Atzīmējot starptautisko “Baltā spieķa dienu”, ikviens interesents aicināts apmeklēt informatīvi izglītojošo pasākumu “Ieraugi Citādāk!”, lai vairāk iepazītu redzes invalīdu ikdienu, uzzinātu par sociālo uzņēmējdarbību un kopīgi radītu “Lielo bildi” 18. oktobrī pl. 13:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā. Ieeja bez maksas.

“Ieraugi citādāk!” ir informatīvi izglītojošs pasākumus, kuru organizē Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizācija sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre”” un Zemgales reģiona kompetenču attīstības centru ar mērķi informēt, izglītot un lauzt stereotipus par redzes invalīdiem. Šis plānots kā neformāls pasākums, kura laikā iespēja iepazīties ar Jelgavas Neredzīgo biedrības biedriem, saprast, kā ir dzīvot ar 0.2% redzes atlikumu un tomēr būt radošam un ļauties savu talantu pilnveidei. Pasākuma laikā būs iespēja pielaikot simulācijas brilles, lai izprastu, kā pasauli “redz” neredzīgais un piedalīties radošajā darbnīcā “Lielās bildes” radīšanā kā simbolu, ka integrācija un sadarbība ir iespējama, ja vien tai ļaujas un apzinās tā nozīmīgumu.

Kopš 2016. gada LNB JTO biedri no Jelgavas, Bauskas un Rīgas piedalās projektā, kura laikā mācās dziedāt, gleznot, darboties ar mālu biedrības “Kultūras un mākslas centra “Nātre” vadībā. Šī projekta laikā radītos darbus tad arī varēs aplūkot šī pasākuma laikā, kā arī redzēt, kā “māksla” dzīvot tālāk, kļūstot par dizaina daļu īpaši košā kolekcijā “Es redzu tā Tumsa krāsās”. Iegādājoties krūzes ar projekta laikā radītajiem darbiem, ir iespēja atbalstīt ar ziedojumu radošo darbnīcu tālāku eksistēšanu un projekta pēctecību. Pasākuma laikā gaidāma tikšanās ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas pārstāvjiem. Būs arī muzikāli sveicieni no sadraudzības organizācijām un Jelgavas Neredzīgo biedrības. Visi laipni aicināti!

Piesakies: zvanot pa tālruni – 63012155, 63012169
vai rakstot uz e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv

Atgriezties