Bezmaksas lekcijas un semināri veselības veicināšanai
Publicēts: Trešdien, 2018. gada 21. martā 10:27
Vieta: Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) no marta līdz decembrim aicina interesentus piedalīties daudzveidīgās bezmaksas aktivitātēs projekta „Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta” (Nr. 9.2.4.2/16/I/085) ietvaros.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Jelgavas pilsētā, it īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajai vietējai sabiedrībai, laika periodā no 2017.-2019.gadam īstenojot darbību kompleksu iedzīvotāju veselības paradumu maiņai.

ZRKAC īstenotās projekta aktivitātes ir:

  • Semināru cikls par veselīgu uzturu un ēšanas paradumu veidošanu “Ēd vesels!”. Tiek komplektēta grupa no 09.05.
  • Nodarbību cikli topošajiem vecākiem par grūtniecības un dzemdību fiziskajiem un emocionālajiem aspektiem “Topošo vecāku skola” (pirmsdzemdību kursi). Tiek komplektētas grupas no 04.04, 25.04, 09.05.
  • Izglītojoša fizisko aktivitāšu programma veselības profilaksei un darbspēju uzturēšanai “Strādā vesels!”: 2 nodarbības (lekcijas) ārsta rehabilitologa vadībā un 10 vingrošanas nodarbības trenera – fizioterapeita vadībā. Grupas nokomplektētas.

Informācija par grupām, kuras tiks komplektētas vasarā un rudenī, būs pieejama www.zrkac.lv un izdevumā “Jelgavas vēstnesis”.

Informācija un pieteikšanās, zvanot uz tālr.: 29222737, 63082101 vai rakstot uz e-pastu: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv.

Atgriezties