Sākums › Pedagogiem › Ziņas pedagogiem
Notikumu atskats
Vārda mākslas spēks – skatuves runas konkursā
15. februāris, 2018  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā 8. un 15. februārī notika Jelgavas pilsētas Skolēnu skatuves runas konkurss 1. – 12. klašu skolēniem. Konkurss norisinājās piecās grupās –1. kl., 2. – 3. kl., 4. – 6. kl., 7. – 9. kl. un 10. – 12.... Lasīt vairāk »

Angļu valodas olimpiāde Jelgavas un Šauļu astoto klašu skolēniem
14. februāris, 2018  
 

14. februārī ZRKAC notika angļu valodas olimpiāde Jelgavas un Šauļu pilsētu skolu 8. klases skolēniem. Šāda olimpiāde starp abu sadraudzības pilsētu skolām tiek organizēta jau trešo reizi, katru gadu mainot norises vietu – Šauļi vai Jelgava. Olimpiādē... Lasīt vairāk »

Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskās platforma EPALE
30. novembris, 2017  
 

2017. gada 30. novembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notika informatīvs seminārs “EPALE – Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskā platforma Zemgalē: iespējas un risinājumi”. EPALE ir daudzvalodu Eiropas valstu pieaugušo izglītības... Lasīt vairāk »

Internetam nav pogas "dzēst"
27. novembris, 2017  
 

27. novembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju (CERT.LV) notika seminārs “Mēs un internets”. Semināra mērķis bija iepazīstināt semināra dalībniekus ar pamata... Lasīt vairāk »

Dziļā mācīšanās – kas tas ir un kā tas notiek?
23. oktobris, 2017  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā 23. oktobrī notika Inovāciju diena pedagogiem “Dziļā mācīšanās – kas tas ir un kā tas notiek?”. Pasākuma ievadlekcijā Pēteris Urtāns dalībniekus iepazīstināja ar smadzeņu darbības principu izmantošanu... Lasīt vairāk »

Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?
19. oktobris, 2017  
 

2017. gada 19. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notika projekta „Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons“ Rudens darbnīcas. Pasākuma ietvaros dalībnieki diskutēja par tēmu „Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?“. Kopā ar skolēniem... Lasīt vairāk »