Sākums › Pedagogiem › Olimpiādes
Mācību priekšmetu olimpiādes 2017./2018. m.g.

Ekonomika

10. - 12. klases 30.01.2019. 10:00 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs, Svētes iela 33
Nolikums

Angļu valoda

11. (10.) klases 08.04.2019. 08:00 Skolas (tiešsaistē)
Norisinās no 08.04. līdz 12.04. II kārta
6. klases 08.04.2019. 08:00 Skolas (tiešsaistē)
Norisinās no 08.04. līdz 12.04. II kārta
8. (7.) klases 08.04.2019. 08:00 Skolas (tiešsaistē)
Norisinās no 08.04. līdz 12.04. II kārta
10.–12. klases 30.10.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti
6. klases 26.04.2019. 10:00 Jelgavas 4. sākumskola
III kārta
8. (7.) klases 26.04.2019. 10:00 Jelgavas Valsts ģimnāzija
III kārta
11. (10.) klases 26.04.2019. 10:00 Jelgavas Valsts ģimnāzija
III kārta

Vācu valoda

10. - 12. klases 15.11.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti

Bioloģija

9. - 12. klases 29.11.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti

Latviešu valoda un literatūra

8. - 9. klases 14.01.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti
11. - 12. klases 28.01.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Franču valoda

5. - 12. klases 05.12.2018. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti

Filozofija

11. - 12. klases 09.01.2019. 10:00 Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
Nolikums Rezultāti

Matemātika

7. - 8. klases 15.02.2019. 09:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums
9. - 12. klases 01.02.2019. 09:00 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Nolikums Rezultāti
4. klases 07.03.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
4. klases (Zemgales reģiona) 17.04.2019. 10:00 Dobele
5. - 6. klases 15.02.2019. 09:00 Jelgavas 4. sākumskola
Nolikums

Fizika

9. - 12. klases 18.01.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums Rezultāti

Ķīmija

9. - 12. klases 05.02.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Ģeogrāfija

10. - 12. klases 20.02.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Informātika (programmēšana)

8. - 12. klases 15.01.2019. 10:00 Jelgavas Valsts ģimnāzija
Nolikums

Vēsture

9. klases 11.01.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums
10.–12. klases 11.01.2019. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Svētes ielā 33
Nolikums

Latviešu valoda (mazākumtautību izglītības programmā)

7., 8. klases 19.10.2018. 10:00 Jelgavas 6. vidusskola
Nolikums Rezultāti

Krievu valoda (svešvaloda)

6. klases 01.03.2019. 10:00 Jelgavas 4. sākumskola
7. - 8. klases 21.03.2019. 09:00 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola

EUSO olimpiāde (tiešsaistē)

9.-10.kl. skolēni 04.02.2019. 10:00 ZRKAC

15. atklātā majturības un tehnoloģiju olimpiāde

6.-9. skolēni pēc pieteikuma 21.02.2019. 10:00 ZRKAC

6. atklātā mājsaimniecības olimpiāde

10.-12.skolēni pēc pieteikuma 21.02.2019. 10:00 ZRKAC

Starppriekšmetu (sociālās zinības un matemātika) olimpiāde

2. klases 10.04.2019. 10:00 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola