Sākums › Jauniešiem › Ziņas
Notikumu atskats
Internetam nav pogas "dzēst"
6. decembris, 2017  
 

27. novembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju (CERT.LV) notika seminārs “Mēs un internets”. Semināra mērķis bija iepazīstināt semināra dalībniekus ar pamata... Lasīt vairāk »

Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?
20. oktobris, 2017  
 

2017. gada 19. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notika projekta „Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons“ Rudens darbnīcas. Pasākuma ietvaros dalībnieki diskutēja par tēmu „Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?“. Kopā ar skolēniem... Lasīt vairāk »

Projekts jauniešu motivēšanai mācīties
3. oktobris, 2017  
 

Latvijas Lauksaimniecības universitāte pārstāv Latviju starptautiskajā projektā IWB-Labs (Internationalization of Work Based Learning in Agribusiness Sector). Tajā piedalās arī Spānijas, Slovākijas un Itālijas organizācijas, kas cieši saistītas ar topošo agrobiznesa speciālistu... Lasīt vairāk »

Pārvaldot metāla spēku
6. decembris, 2017  
 

2017. gada 9. septembrī Jelgavā, Pasta salā notika jau par tradīciju kļuvušie Metāla svētki, kuru tēma šajā gadā bija „Metāla spēks”. Tajos interesantas aktivitātes atrada gan pieaugušie, gan bērni un jaunieši, gan metālapstrādes profesionāļi... Lasīt vairāk »

Angļu valodas vasarnīcā bērni iepazīst angliski runājošās pasaules valstis
28. augusts, 2017  
 

No 7. līdz 18. augustam  ZRKAC notika ikgadējā “Angļu valodas vasarnīca bērniem vecumā no 10 - 12 gadiem”. Ar katru gadu iespēja darboties angļu valodas vasarnīcā, lai pirms jaunā mācību gada papildinātu savas angļu valodas zināšanas, kļūst arvien pieprasītāka.... Lasīt vairāk »

Junioru universitātes ekskursija
25. maijs, 2017  
 

Mācību gada noslēgumā Junioru universitātes dabaszinību un matemātikas grupu dalībnieki sestdien, 20. maijā, devās ekskursijā uz Jaunmoku pili, kur piedalījās “Mammadaba” aktivitātēs. Ar Jaunmoku pils vēsturi, muzeju un ekspozīciju “Mežs un tā nozīme cilvēka... Lasīt vairāk »