Sākums › Jauniešiem › Ziņas
Aktualitātes
Mīli savu sirdi! Atpazīsti un rīkojies!
18. oktobris, 2017

26. oktobrī pl 16:00 – 17:30 Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestādē "Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs" (Svētes iela 33) notiks lekcija "Miokarda infarkts un insults - ko nezinām par zināmo?" Akūts miokarda...

Lasīt vairāk

Aicinām jauniešus apgūt digitālās prasmes
17. oktobris, 2017

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju un uzņēmumu “Microsoft Latvia” projekta “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” ietvaros aicina bērnus un jauniešus vecumā...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?
20. oktobris, 2017  
 

2017. gada 19. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notika projekta „Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons“ Rudens darbnīcas. Pasākuma ietvaros dalībnieki diskutēja par tēmu „Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā?“. Kopā ar skolēniem... Lasīt vairāk »

Projekts jauniešu motivēšanai mācīties
3. oktobris, 2017  
 

Latvijas Lauksaimniecības universitāte pārstāv Latviju starptautiskajā projektā IWB-Labs (Internationalization of Work Based Learning in Agribusiness Sector). Tajā piedalās arī Spānijas, Slovākijas un Itālijas organizācijas, kas cieši saistītas ar topošo agrobiznesa speciālistu... Lasīt vairāk »

Pārvaldot metāla spēku
29. septembris, 2017  
 

2017. gada 9. septembrī Jelgavā, Pasta salā notika jau par tradīciju kļuvušie Metāla svētki, kuru tēma šajā gadā bija „Metāla spēks”.Tajos interesantas aktivitātes atrada gan pieaugušie, gan bērni un jaunieši, gan metālapstrādes profesionāļi... Lasīt vairāk »

Angļu valodas vasarnīcā bērni iepazīst angliski runājošās pasaules valstis
28. augusts, 2017  
 

No 7. līdz 18. augustam  ZRKAC notika ikgadējā “Angļu valodas vasarnīca bērniem vecumā no 10 - 12 gadiem”. Ar katru gadu iespēja darboties angļu valodas vasarnīcā, lai pirms jaunā mācību gada papildinātu savas angļu valodas zināšanas, kļūst arvien pieprasītāka.... Lasīt vairāk »

Junioru universitātes ekskursija
25. maijs, 2017  
 

Mācību gada noslēgumā Junioru universitātes dabaszinību un matemātikas grupu dalībnieki sestdien, 20. maijā, devās ekskursijā uz Jaunmoku pili, kur piedalījās “Mammadaba” aktivitātēs. Ar Jaunmoku pils vēsturi, muzeju un ekspozīciju “Mežs un tā nozīme cilvēka... Lasīt vairāk »

Eiropas dabaszinātņu olimpiādē bronzu iegūst Junioru universitātes dalībniece
26. jūnijs, 2017  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra (ZRKAC) realizētās programmas „Junioru universitāte plus” (JU+) audzēkne Anastasija Šļapina Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādē (EUSO) ar savu komandu ieguva bronzas medaļu. Anastasija Šļapina, Jelgavas... Lasīt vairāk »