Sākums › Senioriem › Ziņas
Aktualitātes
Nāc mācīties Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā!
27. oktobris, 2017

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs aicina pilnveidot profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam un lai veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. Neformālās izglītības...

Lasīt vairāk

Nodarbinātām personām iespēja līdz 6. novembrim pieteikties mācībām ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu
3. novembris, 2017

Esi nodarbināta persona un vēlies apgūt jaunas kompetences vai pārkvalificēties? Tikai līdz 6. novembrim Jums ir iespēja pieteikties mācībām! Visā Latvijā 55 mācību iestādes piedāvā 743 izglītības programmas. Lai izvēlētos piemērotāko programmu un pieteiktos mācībām,...

Lasīt vairāk

Mīli savu sirdi! Atpazīsti un rīkojies!
26. oktobris, 2017

26. oktobrī pl 16:00 – 17:30 Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestādē "Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs" (Svētes iela 33) notiks lekcija "Miokarda infarkts un insults - ko nezinām par zināmo?" Akūts miokarda...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Atklāta pirmā pieteikšanās kārta vērienīgā ES fondu pieaugušo izglītības projektā
5. oktobris, 2017  
 

5. oktobrī atklāta pirmā pieteikšanās mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais... Lasīt vairāk »

Pārvaldot metāla spēku
1. septembris, 2017  
 

2017. gada 9. septembrī Jelgavā, Pasta salā notika jau par tradīciju kļuvušie Metāla svētki, kuru tēma šajā gadā bija „Metāla spēks”.Tajos interesantas aktivitātes atrada gan pieaugušie, gan bērni un jaunieši, gan metālapstrādes profesionāļi... Lasīt vairāk »

Veselīgs, pilnvērtīgs un ekonomisks uzturs vecumā 54+
21. augusts, 2017  
 

2017. gada 21. augustā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notika pirmā nodarbība semināru ciklā par veselīgu, pilnvērtīgu un ekonomisku uzturu iedzīvotājiem virs 54 gadu vecuma. Šie praktiskie semināri – veselīgu un sabalansētu ēdienu gatavošanas... Lasīt vairāk »

Par izmaiņām internetbankas izmantošanā no 1. aprīļa
30. marts, 2017  
 

E-prasmju nedēļas ietvaros, pateicoties klientu interesei un ieteikumiem, ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa sadarbībā ar Swedbank 30. martā organizēja pasākumu “Digitālās tendences ātrākiem un ērtākiem maksājumiem internetbankā.” Uz tikšanos tika aicināti... Lasīt vairāk »

Meistarklase – rudens krāsas ēdienā
19. oktobris, 2016  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 19. oktobris tika aizvadīts raidījuma “Gatavo 3” kulinārijas ekspertes Lindas Vilmansones veidototajā meistarklasē “Rudens krāsas” ēdienā. Lindas pašas stāsts par kaislību – ēstgatavošanu... Lasīt vairāk »

Iedvesma un ēdiens
17. oktobris, 2016  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 17. oktobrī notika “Četras sezonas” un septiņu pavārgrāmatu autores Signes Meirānes lekcija “Iedvesma un ēdiens” par veselīgu ēdienu pagatavošanu. S. Meirāne lekciju iesāka ar pārdomām par to,... Lasīt vairāk »