Sākums › E-sabiedrībai › Ziņas e-sabiedrībai
Notikumu atskats
Par izmaiņām internetbankas izmantošanā no 1. aprīļa
30. marts, 2017  
 

E-prasmju nedēļas ietvaros, pateicoties klientu interesei un ieteikumiem, ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa sadarbībā ar Swedbank 30. martā organizēja pasākumu “Digitālās tendences ātrākiem un ērtākiem maksājumiem internetbankā.” Uz tikšanos tika aicināti... Lasīt vairāk »

Digitālā darbnīca uzņēmējiem
28. marts, 2017  
 

E-prasmju nedēļa uzņēmējiem Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā tika atklāta 28.martā ar MMU Digitālo darbnīcu. Nākamie pieci gadi tiek prognozēti kā digitālās ekonomikas gadi, un vairumam Latvijas uzņēmumu var būt izšķiroši, jo tehnoloģiju atbalsts... Lasīt vairāk »

Uzņēmēju uzmanības lokā jauns bezmaksas reklāmas izstrādes rīks
28. marts, 2017  
 

Interese par praktisko semināru „Grafiskās izstrādes rīks Paint.NET – lekcija, piemēri un praktiskā darbošanās”, ko 28. martā vadīja Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas galvenais speciālists Agris Kalniņš,... Lasīt vairāk »

Sociālo tīklu mārketinga jautājumi – vienmēr topā
28. marts, 2017  
 

Vienmēr aktuāls jautājums uzņēmējiem ir „Sociālo tīklu mārketings”, jo tas ir viens no efektīvākajiem veidiem kā uzrunāt auditoriju, tādēļ Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa sadarbībā ar Zemgales Uzņēmējdarbības... Lasīt vairāk »

E-pasta šifrēšana
28. marts, 2017  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa sadarbībā ar Zemgales Uzņēmējdarbības centru e-prasmju nedēļas ietvaros 28. martā organizēja nodarbību "E-pasta šifrēšana - lekcija, piemēri un testēšana", kuras mērķis... Lasīt vairāk »

Seminārs vecākiem par digitālā laikmeta izaicinājumiem
28. marts, 2017  
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 28. martā E-prasmju nedēļas ietvaros notika seminārs vecākiem "Izaicinājumi vecākiem digitālajā laikmetā". Dalība seminārā bija bez maksas – to piedāvājam klientiem kā dāvanu mūsu 20 gadu jubilejā. 21.... Lasīt vairāk »