SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Šūšana un rokdarbi
Šujam savam bērnam (meiteņu un zēnu apģērba komplekti, cepures, aksesuāri)
        

Veikalos pieejamais šķiet nekvalitatīvs, garlaicīgs, dārgs vai neērts? Tad šajos kursos Jums būs iespēja papildināt sava bērna garderobi ar interesantiem tērpiem vai izgatavot unikālu dāvanu kādam mazam jaunskungam vai jaunkundzei. Bērna taustei patīkama un nēsāšanai ērta materiāla izvēle, auduma sagatavošana piegriešanai, gatavas piegrieztnes pielāgošana, šūšanas pamatprasmju apguve gan šujot ar rokām, gan ar šujmašīnu, dažādu veidu komplektu šūšana, kā arī aksesuāru izgatavošana – cepure, taurentiņš, stīpiņa, sprādzes – to visu varēsiet apgūt šajās nodarbībās.

Absolventiem ir iespēja turpināt mācības programmās: Apģērbu konstruēšana un modelēšana iesācējiem, Šūšanas dāmu klubs: šujam izstrādājumus pēc savas izvēles, Mājas tekstils un dekors.

Mācību ilgums: 40 mācību stundas. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā rīta grupās.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.

Kursu maksa: EUR 160.00

Pasniedzēja: Ilona Avdejeva, modelētāja-māksliniece, tērpu dizainere. Viņai tuvi ir visa veida rokdarbi, jo uzskata, ka cilvēks, kurš prot šūt un veidot izstrādājumus ar rokām, pratīs padarīt skaistu un modernu ne tikai sevi, bet arī vidi sev apkārt.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties