SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Šūšana un rokdarbi
Zīda apgleznošana
        

Zīda apgleznošana radusies senajā Ķīnā pirms vairāk kā tūkstoš gadiem un tā bijusi ne tikai viena no glezniecības izpausmēm, bet arī saziņas veids. Mūsdienās zīdu apglezno, lai izveidotu un dekorētu interjera priekšmetus – aizkarus, spilvendrānas, gleznas – un radītu oriģinālus aksesuārus – kleitas, tunikas, šalles, lakatus, kaklasaites, briļļu vai telefona makus, mutautiņus. Nodarbībās jūs iepazīsieties ar materiāliem un nepieciešamajiem zīda apgleznošanas instrumentiem, apgūsiet krāsu mācību un kompozīcijas pamatus, kā arī zīmējuma pārnešanu uz auduma. Kursa laikā iecerēts praktiski izgatavot Jūs interesējošos izstrādājumus abstrakcijas, simetrijas un jauktajos stilos.

Interesentiem interjera dekorēšanas un vizuālās mākslas zināšanas iespējams papildināt arī kursos: Konfekšu pušķi, Dāvanu iesaiņošana – radoši un visiem dzīves gadījumiem, Deco Clay meistardarbnīcas, Papīra plastika interjerā, Mājas tekstils un dekors, Gleznošanas pamati I, Gleznošanas pamati II.

Mācību ilgums: 40 mācību stundas. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā vakaros.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.

Kursu maksa: EUR 170.00

Pasniedzēja: Ilona Avdejeva, modelētāja-māksliniece, tērpu dizainere. Viņai tuvi ir visa veida rokdarbi, jo uzskata, ka cilvēks, kurš prot šūt un veidot izstrādājumus ar rokām, pratīs padarīt skaistu un modernu ne tikai sevi, bet arī vidi sev apkārt.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties