Papīra plastika interjerā
        

Papīrs ir ne tikai lēts, bet arī oriģināls veids, kā papildināt mājokli ar interesantiem ornamentiem. Papīra dekori lieliski kalpos dažādos svētkos: dzimšanas dienu ballītēs, kāzās, tematiskos pasākumos. Nodarbībās Jūs mācīsieties rotāt vāzes, traukus, veidot neparastus gaismekļus un sienas dekorus, tai skaitā, gleznas. To izgatavošanā var iesaistīt visu ģimeni vai pielietot zināšanas, lai radoši nodarbinātu viesus. Kursā apgūsiet arī prasmes atšķirt un kombinēt dažāda veida papīrus un darbarīkus, veidot vienkāršas skices.

Interesentiem kompozīcijas vai floristikas zināšanas iespējams papildināt arī kursos: Floristikas pamati, Floristikas pakalpojumi, 2. profesionālās kvalifikācijas līmenis, Floristikas darbnīca, Konfekšu pušķi, Dāvanu iesaiņošana - radoši un visiem dzīves gadījumiem, Deco Clay meistardarbnīcas.

Mācību ilgums: 24 mācību stundas. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā vakaros.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.

Kursu maksa: EUR 106.00 Pasniedzēja: Ilona Avdejeva, modelētāja-māksliniece, tērpu dizainere. Viņai tuvi ir visa veida rokdarbi, jo uzskata, ka cilvēks, kurš prot šūt un veidot izstrādājumus ar rokām, pratīs padarīt skaistu un modernu ne tikai sevi, bet arī vidi sev apkārt.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159, 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties