SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Veselība un skaistums (meistarklases un praktiskie semināri)
Ēd vesels! (Semināru cikls veslīgu ēšanas paradumu veidošanai)
        

Mērķa auditorija

Ikviens, kuram ir interese izprast noturīgu veselīga uztura paradumu veidošanu, izmantojot apzinātu ēšanas pieeju un apgūt zināšanas, kā pārraut „Ēd – Nožēlo - Atkārto” ciklu.


Mācību rezultāts

Jūs apgūsiet vienkāršas un praktiskas metodēm, kas palīdz un iedvesmo veidot ilgspējīgas dzīvesveida pārmaiņas un uzņemties atbildību par savu veselību un labsajūtu: saviem ēšanas, veselības un pašaprūpes lēmumiem. Kāpēc diētas ilgtermiņā nestrādā, un kāpēc apzināta ēšana ir ilgtermiņa risinājums. Kursos jūs iemācīsieties stratēģiju jaunu noturīgu paradumu veidošanai, uzzināsiet, kā atpazīt savus fiziskos, vides un emocionālos pārēšanās izraisītājus un apgūsiet specifiskas stratēģijas to risināšanai.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa organizācija un metodes

Programma izmanto apzinātas ēšanas pieeju, kas ir sena, bet inovatīva prāta–ķermeņa pieeja pārmaiņu veikšanai un spēcīgs, universāls risinājums neveselīga dzīvesveida kompleksajai problēmai.

Mācības balstītas uz apzinātas ēšanas principiem, izmantojot apzinātas ēšanas cikla modeli, kas atļauj identificēt un virzīties prom no ierastajiem domāšanas un uzvedības modeļiem atpakaļ pašreizējā brīdī, kas ir vienīgais, kur iespējama izvēle, iespējas un izmaiņas.   

Izglītojamie saņem mācībām nepieciešamos izdales materiālus.

Mācību ilgums 16 mācību stundas (4 semināru nodarbības). Mācības notiek nelielās grupās 6 - 10 cilvēku 1 reizi nedēļā vakara grupā. 1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 4 mācību stundas.

Iespēja saņemt pasniedzēju konsultācijas Jūsu individuālajām mācību vajadzībām. Pieejama metodiskā bibliotēka ar uzziņu un nozares literatūras klāstu.


Maksa

Vienam izglītojamajam grupā: EUR 90.00  (maksā nav iekļauti mācību materiāli un e- burtnīca)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties