SākumsKursu katalogsInformācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetence › Praktiskie semināri datorprasmju uzlabošanai
MS Mākoņpakalpojumi – e-pasts, MS Office, tiešsaistes aptaujas, datu glabāšana un koplietošana
        

Mērķa auditorija

Visi nepieciešamie dokumenti un rīki to rediģēšanai vienā vietā! Šis ir pasaulē populārs un atzinīgi vērtēts datu apmaiņas veids. Lai darbotos mākonī, vajadzīgs tikai dators un labs interneta pieslēgums. Ja arī jūs vēlaties apgūt Mākoņpakalpojuma sniegtās iespējas, tad šis seminārs ir domāts jums.


Mācību rezultāts

Mākonis ir droša vieta jūsu elektroniskajiem failiem – attēliem, dokumentiem, video u.c. –, kas lietotāju pasargā no informācijas zudumiem, ļauj veidot albumus un tos, aizsargājot ar paroli, koplietot ar citiem lietotājiem. Tā ir bezmaksas iespēja uzglabāt un rediģēt tiešsaistē dokumentus līdz 15GB, kā arī izmantot e-pastu, kalendāru un izveidot aptauju un kopīgot to ar interesentiem.

Seminārā jūs iemācīsieties izmantot Microsoft Windows Live Mākoņpakalpojuma sniegtās iespējas: augšupielādēt, lejupielādēt un kopīgot informāciju, izmantojot mākoņpakalpojumu OneDrive. Jūs varēsiet iepazīties arī ar Mākoņa OneDrive rīku tiešsaistes aptauju izveidei, kā arī iemācīties izmantot kalendāra sniegtās iespējas. Semināra noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa organizācija un metodes

Mācību ilgums 8 mācību stundas, 1 vai 2 nodarbības. 1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. Mācības notiek nelielās grupās 6 - 12 izglītojamajiem. 


Maksa

Vienam izglītojamajam grupā: EUR 24.00  (maksā iekļauti mācību materiāli)

Pāru nodarbībām: EUR 7.15  (katram izglītojamajam par vienu mācību stundu)

Individuālām nodarbībām: EUR 14.30  (par vienu mācību stundu)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties