SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Veselība un skaistums (meistarklases un praktiskie semināri)
Strādā vesels. (Praktiska fizisko aktivitāšu programma veselības profilaksei)
        

Mērķa auditorija

Ikviens, kurš grib gūt zināšanas par veselības riskiem intensīva fiziska un intelektuāla darba apstākļos un izkopt ikdienas ieradumus šo risku mazināšanai un veselības profilaksei kvalitatīvu darbspēju nodrošināšanai ikdienā un ilgtermiņā.


Mācību rezultāts

Jūs apgūsiet vienkāršas un praktiskas metodēm, kas palīdz un iedvesmo veidot dzīvesveida pārmaiņas un uzņemties atbildību par savu veselību un labsajūtu, sabalansējot ikdienas fizisko slodzi ar  ikdienas fiziskiem vingrinājumiem veselības profilaksei. Jūs pratīsiet novērtēt veselības riskus savā profesionālajā darbībā.

Izmantot praktiskus paņēmienus savas veselības profilaksei; veikt vingrinājumus darba vietā slodzes izraisītā fiziskā un emocionālā diskomforta mazināšanai. Fizioterapeita vadībā 10 praktiskajās nodarbībās tiks apgūti vingrinājumi ķermeņa fizisko un emocionālo spēku atjaunošanai.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa organizācija un metodes

16 nodarbību cikls ietver 3 nodarbības (katra 2 mācību stundas) ārsta rehabilitologa vadībā un 10 praktiskas treniņnodarbības (katra 1 mācību stunda) fizioterapeita vadībā.

Dalībnieki saņem mācībām nepieciešamos izdales materiālus.

Mācības notiek nelielās grupās 6 - 10 izglītojamajiem 2 reizes nedēļā vakara grupā. 1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. Treniņnodarbībās nepieciešams sporta tērps un sporta apavi. Iespēja saņemt pasniedzēju konsultācijas jūsu individuālajām mācību vajadzībām.


Maksa

Vienam izglītojamajam grupā: EUR 72.00  (maksā nav iekļauti mācību materiāli)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties