SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Šūšana un rokdarbi
Apģērbu konstruēšana un modelēšana iesācējiem
        

Žurnālu piegrieztnes ne vienmēr ir pieejamas vēlamajā izmērā, arī katra cilvēka ķermeņa proporcijas atšķiras, tādēļ prasme pareizi veikt mēru noņemšanu, konstruēt un koriģēt dažādas sarežģītības piegrieztnes svārkiem, kleitām, biksēm, blūzēm, žaketēm, mēteļiem dod iespēju veidot apģērbu jebkura vecuma un jebkādas ķermeņa uzbūves sievietei, vīrietim vai bērnam.

Kursa laikā dalībniekiem būs iespēja ne tikai uzšūt sev interesējošo apģērbu atbilstoši savam augumam, bet arī apgūt veidus, kā padarīt izstrādājumu īpašu – vai tas būtu oriģināls griezums, volāns, žabo apkakle, moderna piedurkne, kabata vai ieloces.

Šis kurss paredzēts tiem, kuri jau apguvuši kursu “Šūšanas pamati”. Absolventiem ir iespēja turpināt mācības programmās: Šūšanas dāmu klubs: šujam izstrādājumus pēc savas izvēles, Šujam savam bērnam (meiteņu un zēnu apģērba komplekti, cepures, aksesuāri), Mājas tekstils un dekors.

Mācību ilgums: 64 mācību stundas (4 mēneši). Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā, vakarā grupās pa 4 akadēmiskām stundām.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.

Kursu maksa: EUR 257.00

Pasniedzēja : Ilona Avdejeva, modelētāja-māksliniece, tērpu dizainere. Viņai tuvi ir visa veida rokdarbi, jo uzskata, ka cilvēks, kurš prot šūt un veidot izstrādājumus ar rokām, pratīs padarīt skaistu un modernu ne tikai sevi, bet arī vidi sev apkārt.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties