SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Šūšana un rokdarbi
Deco Clay polimērmateriāla ziedu veidošanas meistarklases
        

Polimērmāls Deco Clay Craft ir viegli veidojams, tas sakalst 24 stundu laikā bez termiskās apstrādes, padarot izstrādājumus pietiekoši izturīgus, taču tajā pašā laikā vieglus un gaisīgus. Ziedi izskatās dabīgi, taču ir nevīstoši, lieliski panes karstumu un salu, tādēļ ilgi priecē un ir piemērojami dažādiem dzīves gadījumiem – vai tā būtu rotas lieta, vai līgavas pušķis, dāvanas noformējums vai interjera elements.

Meistarklasēs pasniedzējas vadībā dalībnieki apgūst krāsu jaukšanas un floristikas pamatus, ar rokām izveido katru ziedlapiņu, radot skaistas kompozīcijas un aksesuārus. Nav nekādu ierobežojumu iztēlei! Trīs meistarklašu laikā izgatavosim piespraudi ar rozes ziedu, foto rāmīti ar gardēnijas ziedu un dāvanu kastīti ar Ziemassvētku ziedu.

Interesentiem kompozīcijas vai floristikas zināšanas iespējams papildināt arī kursos: Floristikas pamati, Floristikas pakalpojumi, 2. profesionālās kvalifikācijas līmenis, Floristikas darbnīca, Galda kompozīcijas un telpas dekori, Konfekšu pušķi, Dāvanu iesaiņošana – radoši un visiem dzīves gadījumiem, Papīrs interjerā.

Mācību ilgums: 3 meistarklases (9 māc. st., katra meistarklase 3 māc. st.). Meistarklases notiek vienu reizi nedēļā, vakaros. Iespējama dalība atsevišķā meistarklasē.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.

Kursu maksa: EUR 66.00 par 3 meistarklasēm vai EUR 24.00 par vienu meistarklasi.

Pasniedzēja: Madara Boldiševica ir Deco Clay Craft akadēmijas sertificēta instruktore, beigusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu, ieguvusi bakalaura grādu LLU mājturības un tehnoloģiju, un vizuālās mākslas pedagoga profesijā, kā arī izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā ar specializāciju pieaugušo izglītībā. Madara regulāri piedalās izstādēs (Riga Food, Baltic Wedding expo, Zemgales uzņēmēju dienas) un vada kursus interesentiem. Deco Clay ziedu veidošanu viņa redz vienlaikus gan kā radošu nodarbi, gan arī kā relaksācijas vai biznesa iespēju.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159, 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties