Izglītībai! Karjerai! Atpūtai!
Metāla svētki Jelgavā
Pasta salā
Aicinām visus
9. septembrī, plkst. 10:00 – 16:00
Uzzināt vairāk


Par pasākumu

Kopš pirmo metālu un to sakausējumu radīšanas mēs visi dzīvojam pasaulē, kurā ik dienu izjūtam metāla spēku.

Metāla spēks ir visur – mašīnu korpusos, riteņu rāmjos, elektrības vados un ielu stabos, pat mūsos.

Tāpēc šī gada svētku moto ir “Metāla spēks”.

Aicinām jelgavniekus un pilsētas viesus 9. septembrī klātienē izbaudīt sev interesējošas aktivitātes daudzveidīgajā pasākuma saturā – no metālapstrādes, uzņēmējdarbības, amatniecības, karjeras un izglītības iespēju iepazīšanas līdz izklaidei, sportam, prāta asināšanai un veiklības treniņam!

Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestāde „Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs” un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra” sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju.

Pieteikšanās

Uzņēmumus un organizācijas aicinām pieteikties dalībai Metāla svētkos Jelgavā!

Dalībai svētkos aicinām pieteikties uzņēmējus, amatniekus, augstskolas, koledžas, vidējās profesionālās izglītības iestādes, interešu izglītības iestādes, jaunrades centrus – visus, kuri vēlas popularizēt metālapstrādes nozari un profesijas, inženierzinātnes un bērnu un jauniešu tehnisko jaunradi.

Metālapstrādes uzņēmumiem un amatniekiem piedāvājam lielisku iespēju reklamēt savu uzņēmumu un piedāvājumu – visu no metāla: no rotaslietām līdz apjomīgām konstrukcijām, tehnikai, veciem un jauniem spēkratiem, darba galdiem, instrumentiem, izejvielām un materiāliem, lai svētku apmeklētājiem dotu iespēju iepazīties ar metāla plašo pielietojumu mūsu dzīvē un nozarei nepieciešamajām profesionālajām prasmēm.

Metinātājus aicinām pieteikties konkursam, kurā būs iespēja parādīt savas metinātāja kompetences, izcīnīt uzvaru un iegūt vērtīgas balvas.

Izglītības iestādes un jaunrades centrus aicinām popularizēt savu izglītības piedāvājumu un jauniešu karjeras iespējas inženierzinātņu profesijās, kā arī radīt konstruēšanas un eksperimentu prieku.

Aicinām svētkos piedalīties arī Jelgavas pašvaldības iestādes un uzņēmumus, lai atklātu metāla spēku metālapstrādes tradīcijām bagātās pilsētas svētkos.

Dalība svētkos bez maksas.

Informācija un pieteikumi:

Metinātāju konkurss: Māris Ernstsons, tālr: +371 26171465, maris.ernstsons@zrkac.jelgava.lv;

Uzņēmēji, amatnieki: Līga Miķelsone, tālr: +371 28342419, 63012155; liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv;

Izglītības iestādes: Inta Leilande, tālr: +371 26195773, 63012153; inta.leilande@zrkac.jelgava.lv;

Biedrības, citi, organizatoriski jautājumi: Astra Vanaga, Tālr.: +371 29222737, 63012159; astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv.

Kontakti

Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 63012159, 29222737 vai rakstot uz e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv