Pieteikties izgudrojumu un inovāciju izstādei MINOX ZEMGALE 2018
Publicēts: Trešdien, 2018. gada 13. jūnijā 11:26
Vieta: Pasta sala

2018. gada 8. septembrī Jelgavā, Pasta salā Metāla svētku ietvaros notiks izgudrojumu un inovāciju izstāde MINOX ZEMGALE 2018. Aicinām ikvienu, kam ir kāds savs izgudrojums, pieteikt dalību izstādē. Dalībai nav ne vecuma, ne arī citu ierobežojumu.

Pieteikšanās pa e-pastu:
liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Piesakoties jānorāda:

  • Autora/-u vārds, uzvārds
  • Skola/augstskola/institūts/organizācija/uzņēmums, (ja pārstāvat)
  • Izgudrojuma nosaukums
  • Īss apraksts (līdz 1000 rakstu zīmēm)
  • Kontaktinformācija e-pasts, tālrunis, pilsēta/novads
  • Papildus informācija, ko vēlaties sniegt
  • Vai nepieciešams galds, krēsls, elektrības pieslēgums.

“Pēc būtības katra izstāde ir veikals, kur izgudrojuma autors var aiznest savu preci pārdošanai, bet izstādes apmeklētāji – atrast labu ideju savai uzņēmējdarbībai,” atzīmē Rimis Vaitkus, Latvijas Izgudrotāju biedrības valdes loceklis.

Visi dalībnieki varēs piedalīties arī MINOX 2018, kas norisināsies 5. un 6. oktobrī Rīgā.

Pēc žūrijas vērtējuma divu labāko darbu autori Rīgas izstādē kā balvu saņems apmaksātu lidmašīnas biļeti braucienam uz Anglijas universitāšu pilsētu Kembridžu, ar iespēju piedalīties starptautiskā triju dienu izgudrojumu biznesa izglītības seminārā.

Lai veicinātu izgudrotājdarbību Latvijā, kā arī lai sekmētu izgudrojumu reālu ieviešanu dzīvē, šo pasākumu organizē Latvijas Izgudrotāju biedrība, "CONNECT Latvija" un Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA), sadarbībā ar Zemgales reģiona kompetenču attīstības centru (ZRKAC) un LLU Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļu (TEPEK).

Vairāk informācijas mājas lapā www.minox.lv.

Atgriezties