Aicinām uzņēmumus un organizācijas pieteikties dalībai festivālā MEHATRONS
Publicēts: Trešdien, 2019. gada 10. jūlijā 10:50

7. septembrī Jelgavas Pasta salā pl. 10:00 – 15:00 atkal svētki – tehnikas un inovāciju festivāls “Mehatrons”! Aicinām uzņēmējus, amatniekus, izgudrotājus, augstskolas, koledžas, vidējās profesionālās izglītības iestādes, interešu izglītības iestādes, jaunrades centrus – visus, kuri vēlas popularizēt metālapstrādes nozari un profesijas, inženierzinātnes un bērnu un jauniešu tehnisko jaunradi pieteikties festivālam līdz 20. augustam.

Festivāla ietvaros norisināsies arī Zemgales reģiona kompetenču centra (ZRKAC) Atvērto durvju diena. Interesenti varēs uzzināt par piedāvātajām daudzveidīgajām izglītības programmām, kas sniedz iespēju apgūt un pilnveidot zināšanas svešvalodu, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, uzņēmējdarbības, inženierzinātņu un citās aktuālas jomās.

Metālapstrādes uzņēmumiem un amatniekiem piedāvājam lielisku iespēju reklamēt savu uzņēmumu un piedāvājumu – visu no metāla: no rotaslietām līdz apjomīgām konstrukcijām, tehnikai, veciem un jauniem spēkratiem, darba galdiem, instrumentiem, izejvielām un materiāliem, lai svētku apmeklētājiem dotu iespēju iepazīties ar metāla plašo pielietojumu mūsu dzīvē un nozarei nepieciešamajām profesionālajām prasmēm.

Ikvienu izgudrotāju – gan skolēnus un studentus, gan zinātniekus un inovatorus, aicinām pieteikties dalībai ar savu izgudrojumu MINOX Zemgale 2019, ko ZRKAC organizē kopā ar LLU Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļu (TEPEK) un sadarbībā ar Latvijas Izgudrotāju biedrību, biedrību “CONNECT Latvija” un Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA).

Izglītības iestādes un jaunrades centrus aicinām popularizēt savu izglītības piedāvājumu un jauniešu karjeras iespējas inženierzinātņu profesijās, kā arī radīt konstruēšanas un eksperimentu prieku.

Aicinām svētkos piedalīties arī Jelgavas pašvaldības iestādes un uzņēmumus, lai atklātu savu stāstu metālapstrādes tradīcijām bagātās pilsētas svētkos.

Dalībai aicinām pieteikties arī ēdināšanas uzņēmumus, priekšroka uzņēmumiem ar “metālisku” noformējumu, atgādinām, ka ēdinātāju skaits šajos svētkos ir ierobežots.

No 6. līdz 8. septembrim Jelgavā norisināsies tehnikas un inovāciju festivāls “Mehatrons”, un tas veidots, apvienojot jau tradicionālās “Inženieru dienas” un “Metāla svētkus”. 7. septembrī Pasta salā festivāla apmeklētājiem būs iespēja vērot Robotikas sacensības, savukārt ātruma un asu izjūtu cienītāji no 6. līdz 8.septembrim sporta kompleksā “Rullītis” varēs piedalīties tādās disciplīnās kā PRO-KART čempionāta 5. posms, veiklības brauciens, ātruma aplis, mini dragreiss un drifts.

Informācija un pieteikšanās:

Piesakot dalību pasākumā, lūgums norādīt organizācijas/amatnieka vai izgudrotāja vārdu, uzvārdu/nosaukumu, īsu plānotās aktivitātes aprakstu, nepieciešamo platību (kvadrātmetros), vai nepieciešams elektrības pieslēgums, kā arī informēt, ja plānots nodarboties ar tirdzniecību.

  • Uzņēmēji, amatnieki, izgudrotāji, ēdinātāji: Līga Miķelsone, tālr: +371 28342419, 63012155; liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv;
     
  • Izglītības iestādes, biedrības, citi, organizatoriski jautājumi: Astra Vanaga, Tālr.: +371 29222737, 63012159; astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv.
Atgriezties