Uz laiku pārtrauktas nodarbības Nesteidzīgās dzīves skolā senioriem

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Nesteidzīgās dzīves skolas nodarbības tiek pārtrauktas līdz 14. aprīlim.

Informēsim par jaunajiem nodarbību laikiem, kad tie būs pieejami.

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā pavasarī aicinām seniorus, kuri sasnieguši 65 gadu vecumu uz bezmaksas nodarbībām nesteidzīgās dzīves skolā.

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai – tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!

Par katru no piedāvātajām iespējām vairāk varat lasīt pievienotajā dokumentā vai kursu anotācijās: https://ej.uz/r354.

Ar Nesteidzīgās dzīves skolas aktivitātēm vēlamies veicināt voluntārisma kustību Jelgavā. Bezmaksas izglītības iespējas senioriem tiek īstenotas, jo lektori šo darbu veic sirdsbalss aicināti.

Atgriezties