Foto meistarklases: Pasaule caur fotoaparāta objektīvu
        

Ja pamatzināšanas jau apgūtas, bet ir vēlme pamatīgāk izprast fotografēšanas specifiku, ir vērts piedalīties kādā no Jura Karlinska vadītajām meistarklasēm. Vai tās būtu rudens daudzveidīgās krāsas, saules un sniega saspēle ziemā, lietus romantika, grūtības noķert saulrietu vai kustību, makro pasaules skaistums, vai cilvēka personība portretā – meistarklases apvieno sevī teoriju un praktisku darbošanos, lai bildes izdotos vēl radošākas un kvalitatīvākas. Tiks apgūti arī fotogrāfiju apstrādes pamatprincipi programmā Adobe Photoshop.

Meistarklases paredzētas tiem, kuriem ir pamatzināšanas fotografēšanā vai kuri apmeklējuši kursu Fotografēšanas pamati no A - Z.

Mācību ilgums: 12 mācību stundas (1. nodarbība – plenērs; 2. nodarbība – fotogrāfiju apstrāde), vienu vai divas reizes nedēļā, vakaros.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.

Kursu maksa: EUR 35.00

Pasniedzējs: Juris Karlinskis. Katram cilvēkam dzīvē ir aizraušanās un iemīļotā nodarbe, Jurim tā noteikti ir fotografēšana. Profesionāli šo arodu sācis apgūt 1998. gadā izdevumā “Zemgales avīze”. Kopš 2012. gada vada reklāmas un foto aģentūru, piedāvājot klientiem publisko attiecību, reklāmas un foto pakalpojumus, kā arī video filmēšanu. Paralēli šobrīd darbojas kā reklāmas un kāzu fotogrāfs, veido reportāžas presei, atspoguļo korporatīvos pasākumus un vada kursus fotografēšanas interesentiem.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties