Kaligrāfijas pamati ar asgala spalvu – Spencerian
        

Rakstīšana ar roku mūsdienu digitālajā laikmetā daudziem ir aizmirsusies, tomēr tie, kas vēlas izkopt savu rakstības stilu, sakārtot domas un apgūt izsmalcināto kaligrāfiju – mākslu skaisti un skaidri rakstīt rokrakstā – aicināti pievienoties un mācīties vieglo un rotaļīgo 19./20.gs. mijas vadošo Amerikas biznesa sarakstes rakstu, kas mūsdienās atgriežas svētku atribūtikā – ielūgumos, galda kartēs, apsveikumos, diplomos, goda rakstos un plakātos. Spencerian ir salīdzinoši viegli apgūstams rakstības veids, un tas kalpos arī kā meditācija pēc nogurdinošas darba dienas.

Kursi veidoti interesentiem bez priekšzināšanām. Kursu absolventiem iespējams turpināt mācības programmā Kaligrāfijas pamati – Copperplate.

Mācību ilgums: 24 mācību stundas. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā vakaros.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.

Kursu maksa: EUR 140.00 (mācību materiāli iekļauti cenā)

Pasniedzēja: Kristiāna Jansone, Mākslas akadēmijā ieguvusi mākslinieka grafiķa kvalifikāciju un papildinājusi zināšanas kaligrāfijas mākslā, ir Latvijas Kaligrāfu biedrības dalībniece un viena no tās dibinātājām. Viņa organizē biedrības izstādes un regulāri tajās piedalās. Kristiāna kaligrāfijas rakstību salīdzina ar mūzikas radīšanu, tikai redzamu.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties