SākumsKursu katalogsValodu kompetence › Angļu valoda
Angļu valodas praktikums, vidējais līmenis
        

Šis praktikums būs piemērota angļu valodas treniņa vieta tiem, kuri ir apguvuši valodu vismaz pamata (Pre-intermediate vai Pre-intermediate Plus) valodas prasmes līmenī, bet, nelietojot valodu ikdienā, jūtas nepārliecināti konkrētās runas situācijās, vienkārši vēlas uzturēt valodas prasmi un pārvarēt valodas barjeru.


Mācību rezultāts

Piedāvājam lielisku iespēju neformālā gaisotnē pilnveidot angļu valodas komunikācijas prasmes, paplašināt biežāk lietoto vārdu krājumu, izkopt angļu valodas izrunu, attīstīt saskarsmes iemaņas angļu valodā un pārvarēt komunikācijas barjeru.

Lai sasniegtu labākus rezultātus apmācībā, tiek izmantoti mūsdienīgi mācību palīgmateriāli no vadošajām izdevniecībām, kā arī video un audio ieraksti, interneta resursi un interaktīvie mācību līdzekļi, kas virzīti uz to, lai īsā laika posmā efektīvi attīstītu komunikācijas prasmes angļu valodā. Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

Mācību ilgums ir 32 mācību stundas. (1,5 - 2 mēneši).

Mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 3 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 6 -10 izglītojamajiem 2 reizes nedēļā vakara grupā.

Savu angļu valodas zināšanu līmeni varat noteikt šeit.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 112.00


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159, 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties