Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs
SākumsKursu katalogsValodu kompetence › Angļu valoda

Esošais kursu piedāvājums un norādītās cenas ir spēkā līdz 31. augustam.

Angļu valodas klubiņš senioriem
        

Mērķa auditorija

Seniori, kuri nedaudz runā angliski vai kuri pēc angļu sarunvalodas kursu pabeigšanas vēlas uzturēt un pilnveidot savas angļu valodas prasmes radošā mācību vidē un būt jaunu tikšanos un interesantu notikumu vidū.


Mācību rezultāts

Klubiņa nodarbībās tiek nostiprināta angļu valodas prasme, paplašināts redzesloks un iegūti jauni draugi. Klubiņa dalībnieki aktīvi piedalās nodarbību tēmu izvēlē, diskutējot par sev aktuālām tēmām, trenējot angļu valodas prasmes komunikācijai ikdienas situācijās, saskarsmei ceļojumu laikā, viesnīcās, lidostā, iepērkoties un apmeklējot kultūras objektus. Klubiņa nodarbībās tiek iepazīta angliski runājošo valstu kultūra un tradīcijas, trenēta prasme sarunāties angliski runājošā vidē, iepazīstot sarunu biedrus un stāstot par sevi un savu valsti.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa organizācija un metodes

Interesantas sarunas un diskusijas angļu valodā, kas ļaus nostiprināt sarunvalodas prasmes un lietot valodu draudzīgā un atbalstošā vidē. Klubiņa dalībnieki tiekas 2,5 mēnešus divas reizes nedēļā. Mācību ilgums 40 mācību stundas. 1 tikšanās - 2 mācību stundas.


Maksa

Klubiņa dalības maksa: EUR 80. Iespējama samaksa pa daļām.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159, 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

 Iespējams pieteikties šeit!
Atgriezties