Pedagogi izzinās pusaudžu trauksmes mazināšanas iespējas eksāmenu laikā

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 12. maijā plkst. 14.00 aicina Jelgavas valstspilsētas pedagogus piedalīties seminārā “Pusaudžu trauksme eksāmenu laikā. Ko var darīt pedagogs?”, lai padziļināti izprastu jauniešu emocionālo stāvokli pārbaudījumu laikā un noskaidrotu veidus, kā viņus atbalstīt un motivēt šajā saspringtajā posmā.

Seminārs īpaši paredzēts pedagogiem, kas strādā ar 7.–12. klašu jauniešiem, kuri gatavojas kārtot noslēguma pārbaudes darbus un šajā laikā piedzīvo stresu, nemieru, trauksmi, izjūt nepārliecinātību par savām spējām, motivācijas zudumu, kā arī emocionālās un fiziskās pašsajūtas pasliktināšanos.

Pasākuma mērķis ir zināšanu un atbalsta sniegšana pedagogiem, kas ir iesaistīti eksāmenu gatavošanās procesā, lai pilnveidotu izpratni par pusaudžu emocionālo stāvokli pārbaudījumu laikā, savlaicīgi pamanītu iespējamās grūtības un palīdzētu jauniešiem pārvarēt satraukumu sava labākā snieguma īstenošanai.

Semināru vadīs Zane Krieķe – mākslas terapeite (ar specializāciju deju un kustību terapijā), kognitīvi biheiviorālā terapeite apmācībā.

Dalībnieki noskaidros:

  • pusaudžu trauksmes ietekmi uz emocionālo pašsajūtu;
  • trauksmes dažādās izpausmes;
  • iedarbīgas metodes miera atgūšanai, pārliecības un motivācijas stiprināšanai.

Pieteikšanās līdz 8. maijam: https://ej.uz/pusaudzu_trauksme
Dalība: bez maksas.
Norise: klātienē ZRKAC, Svētes ielā 33.

Papildu informācija: 63012154; dace.petersone-gutmane@zrkac.jelgava.lv

 

Atgriezties