IT rīki attālinātam darbam un mācībām

Skype ir programma, kas paredzēta video čatu un balss zvanu nodrošināšanai no datora, planšetdatora, mobilajām ierīcēm, tāpēc tā ir ērts instruments virtuālai komunikācijai. Ja vēl nav sanācis to izmēģināt, tad pievienotajā prezentācijā atradīsiet detalizētu aprakstu par to, kā veikt programmas lejupielādi un instalēšanu, sākotnējo uzstādīšanu, kādas ir saziņas – audio un video un grupu zvanu izmantošanas iespējas. Instrukcija

WhatsApp ir populāra aplikācija, ko daudzi izmanto ikdienas saziņai. Tā noder arī attālinātas mācīšanās nodrošināšanai. Piemēram, ja uzdevuma prasība ir atsūtīt paveikto, izmantojot WhatsApp, tad ērtāk iepazīties ar iesūtīto materiālu var, izmantojot aplikāciju – WhatsApp Web. Piedāvājam viegli saprotamu instrukciju, kā to darīt.

Google konts piedāvā: drošu e-pastu, aplikācijas viedtālrunī, mākoņpakalpojumus, plānotāju, prezentāciju un dokumentu veidošanu un koplietošanu, kā arī iespēju pierakstīties citos tiešsaistes pakalpojumos, izmantojot šo kontu. Video uzzināsiet, kā izveidot un lietot google kontu.

Classroom ir rīks, kas ļauj skolotājiem ātri izveidot uzdevumus, efektīvi sniegt vērtējumu un sazināties ar skolēniem. Izmantojot rīku Classroom, skolēni var izpildīt uzdevumus Google diskā, kā arī tieši sazināties ar skolotājiem un citiem skolēniem.

LiveBoard aplikācija ir labs palīgs gan attālinātās mācīšanās laikā, gan klātienes mācību procesā. Tā ir interaktīva tāfele, kuru izmantot planšetdatorā viedtālrunī vai datorā, kas ir labs palīgs ikvienā mācību priekšmetā. Video piedāvājam apskatīt šīs aplikācijas dažādās izmantošanas iespējas.

 

Atgriezties