Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa piedāvā uzņēmējiem piedalīties digitālo prasmju apguves semināru ciklā “Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem”. Semināri domāti jaunajiem uzņēmējiem, kam ir neliela pieredze digitālo prasmju izmantošanā un tiem, kas vēlas tās attīstīt. Semināri notiks tiešsaistē un tos vadīs ZRKAC Uzņēmējdarbības nodaļas galvenā speciāliste Gundega Fedotova.

Plānotās semināra tēmas ietvers divus blokus, pirmais no tiem ir konkrētu sociālo mediju – Facebook un Instagram izmantošanas iespējas uzņēmējdarbībā, savukārt, otrais ir vērsts uz uzņēmuma vizuālo tēlu digitālajā vidē, izmantojot tiešsaistes rīku Canva un domājot par tēla veidošanu kopumā.

 Pirmais seminārs “Kā izveidot uzņēmuma lapu Facebook” notika 8. jūlijā. Tas bija praktisks seminārs, kurā soli pa solim dalībnieki varēja iepazīties ar Facebook lapas izveidi un uzzināt, kādas priekšrocības tā sniedz. Vairāk par notikušo semināru šeit.

Savukārt nākamais seminārs paredzēts 18. augustā no pulksten 10 līdz 12, un tajā varēs uzzināt, kā veidot vizuālo saturu ar tiešsaistes rīka "Canva" palīdzību. Pieteikšanās šeit.

Turpmākie semināri plānoti par šādām tēmām: 15. septembrī “Mūsdienīga uzņēmējdarbība Instagram”, 21. oktobrī “Vizuālā tēla veidošana jaunajiem uzņēmumiem”.  Dalība semināros ir bez maksas un vietu skaits – ierobežots. Vairāk informācijas: rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012155.

Atgriezties