Mūsdienīga uzņēmējdarbība Instagram - tiešsaistes seminārs

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa 15. septembrī no pulksten 10 līdz 12  organizē tiešsaistes semināru “Mūsdienīga uzņēmējdarbība Instagram”. Semināru vadīs ZRKAC Uzņēmējdarbības nodaļas galvenā speciāliste Gundega Fedotova. Pieteikšanās semināram: ej.uz/Instagram_uznemejdarbiba. Dalība seminārā ir bez maksas un vietu skaits – ierobežots. Vairāk informācijas: rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012155.

Semināra laikā būs iespēja uzzināt, kā izveidot biznesa profilu, kas jāņem vērā darbojoties Instagram kā uzņēmumam, kā veidot estētisku un vienotu vizuālo tēlu Instagram un citām noderīgām tēmām. Uz pasākumu īpaši aicināti uzņēmēji, kuri savu uzņēmējdarbību Instagram vēl nav uzsākuši, vai tie, kam nepieciešams restarts.
 
Seminārs notiek cikla "Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem" ietvaros, kura mērķis ir sniegt uzņēmējiem pamatprasmes, lai darbotos digitālajā vidē. Līdz šim bijuši semināri par Facebook un Canva izmantošanu uzņēmējdarbībā.

 

Atgriezties