Seminārs par veselības veicināšanu darba vietās

Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūts sadarbībā ar Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centru organizē klātienes bezmaksas semināru „Veselības veicināšana darba vietās – problēmas, iespējas un pieredze” kas notiks 12. septembrī, plkst. 13:00-16:30, Svētes ielā 33, Jelgavā.

Semināra mērķis ir nodrošināt ar informāciju par “veselības veicināšanas darba vietās” koncepciju, iepazīstinot ar svarīgākajām veselības problēmām darba vietās, īpaši akcentējot darba vides radīto stresu un situāciju un izmaiņas saistībā ar COVID-19, iespējamiem risinājumiem un labo praksi Latvijas uzņēmumos.

Aicināti darba aizsardzības vecākie speciālisti, darba aizsardzības kompetentie speciālisti, uzņēmēji, personāla vadītāji, arodslimību un arodveselības ārsti, pedagogi u.c. interesenti.

Programmā ietvertās tēmas:

  • Veselības veicināšana darba vietās – problēmas aktualitāte, būtiskākās problēmas, iespējamie risinājumi;
  • COVID-19 - uzņēmumu darbība krīzes un pēckrīzes laikā, ietekme uz veselību, veselības veicināšanas iespējas strādājot klātienē vai attālināti;
  • Stress (psihoemocionālie riska faktori) darba vietās – esošā situācija, stresu radošie riska faktori, iespējamie risinājumi u. tml.;
  • Dažādu nozaru uzņēmumu labā prakse Latvijā un citās valstīs;
  • Nozarē strādājošo speciālistu praktiskā pieredze un tās apmaiņa, Informācija par darba aizsardzības aktualitātēm Latvijā.

Pieteikšanās tikai elektroniski: http://stradavesels.lv/kalendars/event-6541/pieteikties-12.09.2022./

Informācijai: Tālrunis: 29437702; e–pasts: lasma.akulova@rsu.lv

Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi. Ja tiks pārsniegts vietu skaits auditorijā, paturam tiesības atteikt dalību tiem dalībniekiem, kuri pieteikušies vēlāk.

Par dalību seminārā tiek izsniegts RSU sertifikāts (6 KP jeb akadēmiskās stundas).

Atgriezties