Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties dalībai Zemgales reģiona 13. kontaktbiržā

7. decembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33 plkst.10.00–15.30 notiks ikgadējā Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža, jau 13. reizi piedāvājot iespēju iepazīt mājražotāju un amatnieku plašo piedāvājumu, kontaktēties, veidot jaunas sadarbības, kā arī iegādāties oriģinālus  darinājumus.

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties dalībai pasākumā līdz 30. novembrim. Pieteikšanās anketa mājražotājiem un amatniekiem pieejama šeit.

Apmeklētājiem iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Gaidīsim ikvienu kopīgi izbaudīt pirmssvētku gaisotni, iepazīt plašo mājražotāju un amatnieku piedāvājumu un gūt jaunas idejas oriģinālu dāvanu vai praktiski noderīgu pirkumu iegādei, tādējādi atbalstot vietējos mājražotājus un amatniekus, kuri ļoti gaidīs ikviena apmeklētāja  viedokli un ierosinājumus produktu attīstībai.

Ikviens kontaktbiržas dalībnieks automātiski kvalificējas konkursam par radošuma balvu “Ideju spogulis 2023”. Inovatīvāko un radošāko produktu autoru apbalvošana notiks plkst. 15.00.

Šī gada īpašais pasākuma viesis no plkst. 13.00 līdz 15.00 būs talantīgais mūziķis Ainars Bumbieris, kurš iejutīsies gida lomā, lai iepazīstinātu ar daudzpusīgo un bagātīgo produktu klāstu.

Piedalīties un apmeklēt Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbiržu var bez dalības maksas. Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63012155, 63012169 vai rakstot uz e-pasta adresi uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

 

Atgriezties