Pedagogi analizēs medijos pieejamo informāciju kopā ar pētniecisko žurnālisti Ingu Spriņģi

22. februārī plkst. 15.00 ZRKAC notiks pedagogiem veltīta kritiskās domāšanas lekcija “Kā atpazīt uzticamu informāciju”, kuru interaktīvā veidā vadīs pētnieciskā žurnāliste Inga Spriņģe.

Klātesošie noskaidros, kā kritiski izvērtēt interneta vidē pieejamo informāciju, kā strādā mediji un cik liela nozīme ir publicēto ziņu analīzei. Inga Spriņģe dalīsies zināšanās par pieejamajiem rīkiem informācijas pārbaudīšanai, sociālo mediju īstenotajiem manipulācijas veidiem, izplatītākajām krāpniecības metodēm un mākslīgā intelekta radītā satura riskiem.

Lekcija īpaši noderīga būs sociālo zinību, vēstures un latviešu valodas skolotājiem, taču tajā piedalīties aicināts jebkurš pedagogs, kas vēlas noskaidrot veidus, kā atšķirt patiesu informāciju no viltus ziņām un nekļūt par manipulācijas upuriem interneta vidē.

Pasākums norisināsies ZRKAC, Svētes ielā 33, Jelgavā, un dalība tajā ir bez maksas. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Pieteikties šeit.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63082101, 63012153 vai rakstot uz e-pasta adresi olga.grundane@zrkac.jelgava.lv

Atgriezties