9.–11. klašu skolēni aicināti pieteikties vasaras nodarbinātībai

Šogad 38 darba devēji piedāvā vairāk nekā 250 darba vietas, uz kurām var kandidēt 15–18 gadus veci skolēni, kas mācās jebkurā vispārizglītojošā skolā un kas savu dzīvesvietu deklarējuši Jelgavas valstspilsētas administratīvajā teritorijā ne vēlāk kā 2024. gada 1. janvārī.

Būtiski – skolēns divus gadus pēc kārtas nedrīkst būt nodarbināts pie viena un tā paša darba devēja. Jaunieši aicināti izvēlēties darba vietu atbilstoši savām karjeras iecerēm, lai pārliecinātos par nākotnes profesijas piemērotību.

Ar darba vietu piedāvājumu vasaras nodarbinātībai var iepazīties ŠEIT.

Pirms pieteikšanās skolēni aicināti iepazīties ar infografiku ŠEIT.

Lai pieteiktos vēlamajai vakancei, skolēniem jāiesniedz trīs dokumenti:

  1. Pieteikums (sk. pielikumu);
  2. Motivācijas un plānotās karjeras attīstības apraksts (sk. pielikumu);
  3. CV (Curriculum Vitae).

Dokumentus līdz 18. aprīlim var nosūtīt elektroniski uz e-pastu liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai birojs@zrkac.jelgava.lv vai iesniegt klātienē ZRKAC, Svētes ielā 33, Jelgavā, Klientu apkalpošanas birojā, 1. stāvā.

Saņemtie pieteikumi tiks izvērtēti, ņemot vērā:

  • Skolēna motivāciju piedalīties nodarbinātībā;
  • Skolēna rekomendācijas vēstuli no izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas vai iepriekšējā darba devēja;
  • Skolēna nodarbinātības mērķa atbilstību plānotajai karjerai.

Rezultāti tiks paziņoti 8. maijā, nosūtot informāciju elektroniski uz skolēna pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Lai skolēni varētu veiksmīgāk sagatavot mūsdienīgu un efektīvu CV, apgūstot svarīgākos tā izveides principus, ZRKAC 2. aprīlī plkst. 16.00 organizē tiešsaistes “CV darbnīcu jauniešiem”. Semināra mērķis ir informēt par to, kā izveidot pārskatāmu un profesionālu CV – šīs zināšanas noderēs gan vasaras nodarbinātības dokumentu sagatavošanai, gan nākotnes karjeras ceļā. Dalība seminārā ir bez maksas, un pieteikties var ŠEIT.

Informējam, ka šajā gadā Jelgavas pašvaldība nodrošinās finansējumu 106 skolēnu iesaistei vasaras nodarbinātībā. Jaunieši varēs strādāt sešas stundas dienās trīs nedēļu garumā jūnijā, jūlijā vai augustā.

 

Atgriezties