Pieaugušie aicināti piedalīties Karjeras dienā ZRKAC Metālapstrādes mācību parkā

20. maijā  Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Metālapstrādes mācību parkā notiks Pieaugušo karjeras diena, sniedzot priekšstatu gan par karjeras un profesionālās izaugsmes iespējām nozarē, gan arī šāda veida prasmju izmantošanu sadzīvē – personīgām vajadzībām.

Pieaugušo karjeras dienā būs iespēja uzzināt par profesionālās izaugsmes iespējām metālapstrādes nozarē un noskaidrot, kādas mācību programmas nepieciešams apgūt, lai kļūtu par šīs jomas speciālistu. Tāpat dalībnieki varēs profesionāļu uzraudzībā iemēģināt roku metināšanā, lai gūtu priekšstatu, kā praktiski noris darba process.

Līdztekus profesionālā aspekta izzināšanai, klātesošie noskaidros, kā metināšanas prasmes var izmantot jaunu vaļasprieku īstenošanā vai saimniecībā noderīgu darbu veikšanā.

Dalībai pasākumā ir aicināti kā kungi, tā arī dāmas, tādējādi laužot stereotipus par metālapstrādes jomā strādājošo dzimumu dalījumu – šajā nozarē arvien biežāk sastopamas daiļā dzimuma pārstāves, kuras raksturo uzņēmība, precizitāte un teicamas profesionālās prasmes.

Pieaugušo karjeras diena norisināsies 20. maijā plkst. 18.00 ZRKAC Metālapstrādes mācību parkā (Kr. Barona ielā 40). Dalība tajā ir bez maksas.

Pieteikšanās līdz 17. maijam, zvanot pa tālruni 27800576 vai rakstot uz e-pasta adresi metalapstrade@zrkac.jelgava.lv.

 

Pielikumi

20.pdfLejuplādēt

Atgriezties