Joga iesācējiem - 8 nodarbību cikls prakses pamatu apguvei

Astoņu nodarbību ciklā “Joga iesācējiem” ir iespēja profesionālas jogas treneres Eleonoras Grigānes vadībā apgūt šīs prakses pamatus, gūstot izpratni par jogas iedarbību uz ķermeni un prātu.

Nodarbību laikā pašsajūtas uzlabošanai un pārmaiņu īstenošanai savā ķermenī praktiski tiks apgūtas āsanas jeb jogas pozas, kas ir piemērotas iesācēju līmenim, vienlaikus iepazīstot Ajengāra jogas teoriju un jogas filozofiju. Tāpat būs iespēja noskaidrot regulāras jogas praktizēšanas labvēlīgo ietekmi uz cilvēka fizioloģisko, tostarp, veselības, stāvokli, kā arī mentālo un psihisko labizjūtu.

Ajengāra joga ir nosaukta tās dibinātāja B.K.S. Ajengāra vārdā un pamatojas uz klasiskiem jogas principiem, vienlaikus ietverot mūsdienu zināšanas par cilvēka ķermeni un fizioloģiju. Šis jogas veids, kas pašlaik ir viens no populārākajiem pasaulē, lauž stereotipu, ka joga paredzēta tikai lokaniem cilvēkiem – Ajengāra jogas nodarbībās katra poza tiek pielāgota individuālām cilvēka vajadzībām, padarot to īstenojamu ikvienam no mums.

Mācību norises laiks: 19.06.2024.–07.08.2024., trešdienās, plkst. 18.00–19.30, klātienē

Mācību maksa: 65 EUR / 16 māc. st.

Pieteikšanās: zvanot pa tālruni 63012158, 26602618 vai rakstot uz e-pasta adresi talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv.

 

Atgriezties