Sākums › Pedagogiem › Ziņas pedagogiem
Aktualitātes pedagogiem
ZRKAC aicina uz Ziemassvētku meistarklasēm

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) aicina uz Ziemassvētku meistarklasēm. Svētkiem ir jāgatavojas laicīgi, lai spoži degtu ne vien svecītes egļu zaros, bet no mums pašiem strāvotu īpašais svētku prieks. Tāpēc ZRKAC šogad piedāvā astoņas meistarklases, kurām...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Skolotājs un viņa labsajūta ceļā uz Ziemassvētkiem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 29. novembrī Jelgavas valstspilsētas pedagogus un izglītības darbiniekus ar iedvesmojošu lekciju „Trīs rieksti pelnrušķītei. Skolotājs un viņa labsajūta ceļā uz Ziemassvētkiem” izglītoja Rīgas Stradiņa universitātes... Lasīt vairāk »

Kursi pieaugušo izglītotājiem par zaļo prasmju pārnesi pieaugušo izglītībā

NordPlus2021 projekta “Zaļās prasmes zaļākai dzīvei” ietvaros (Nr. NPAD-2021/10011) Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra speciālisti sadarbībā ar Šauļu pašvaldības izglītības centra (Lietuva) un Valgas profesionālās izglītības centra speciālistiem (Igaunija)... Lasīt vairāk »

Deviņpadsmit jelgavnieki VIII pasaules diktātu latviešu valodā izvēlējās rakstīt ar roku

Valsts valodas dienā – 15. oktobrī jau astoto reizi norisinājās pasaules diktāts latviešu valodā. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) piedāvāja diktātu rakstīt manuāli – ar roku, ierodoties klātienē, Svētes ielā 33. Kopīgi pieslēdzoties LTV1 tiešraidei,... Lasīt vairāk »

Projekta "Digitāli klimatam" partneri tiekas Lietuvā

Erasmus+ projekta “Digitāli klimatam” Nr. 20211-LV01-KA220-SCH-000029630 partneri tikās Šauļu Ragaines proģimnāzijā (Lietuva), lai pārrunātu jautājumus par digitālā mācību materiāla aprobāciju, iezīmētu uzdevumus nākamajam projekta posmam un apgūtu vides ilgtspējas... Lasīt vairāk »

Zinātniski kosmiskie piedzīvojumi

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 30. septembrī sadarbībā ar Jelgavas pilsētas skolām organizēja Zinātnieku nakts piedzīvojumus mazajiem pētniekiem – pirmskolniekiem un sākumskolas skolēniem, lai kopā ar vecākiem spertu pirmos soļus zinātnē. Zinātnieku... Lasīt vairāk »

ZRKAC tehnikas un inovāciju festivālā "Mehatrons 2022"

Tehnikas un inovāciju festivāls "Mehatrons 2022" turpinās un šodien - 10. septembrī Pasta salā bija daudz ko darīt gan lieliem, gan maziem. Festivāla ietvaros notika arī ZRKAC Atvērto durvju diena, kurā varēja uzzināt par jaunā mācību gada izglītības piedāvājumu pieaugušajiem.   Varēja... Lasīt vairāk »