Sākums › Pedagogiem › Olimpiādes
Mācību priekšmetu olimpiādes 2020./2021. m.g.

Latviešu valoda (mazākumtautību izglītības programma)

7.-8. kl. 16.10.2020. 10:00 Jelgavas 5. vidusskola, Jelgavas 6. vidusskola
Nolikums Rezultāti

Angļu valodas valsts 50. olimpiādes 2. posms (tiešsaistē)

10.-12. kl. 04.11.2020. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Vācu valodas valsts 51. olimpiādes 2. posms (tiešsaistē)

10.-12. kl. 16.12.2020. 00:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Dalībnieki: 10. – 12. klašu skolēni Nolikums

Bioloģijas valsts 43. olimpiādes 2. posms (tiešsaistē)

9.-12. kl. 26.11.2020. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Dalībnieki: 9. – 12. klašu skolēni Nolikums

Vēsture (tiešsaistē)

9. kl., 10.-12. kl. 10.12.2020. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

EUSO Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes (tiešsaistē)

Līdz 17 gadu vecumam 15.12.2020. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)

Filozofija (tiešsaistē)

11.-12. kl. 17.12.2020. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē)

8.-9. kl. 04.01.2021. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums
11.-12. kl. 18.01.2021. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Informātika (programmēšana) (tiešsaistē)

8.-12. kl. 12.01.2021. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Franču valoda

5.-12. kl. 13.01.2021. 10:00 Vieta tiks precizēta
Nolikums

Fizika (tiešsaistē)

9.-12. kl. 15.01.2021. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Ekonomika (tiešsaistē)

10.-12. kl. 26.01.2021. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Matemātika

9.-12. kl. 29.01.2021. 09:00 Vieta tiks precizēta
Nolikums
5.-8. kl. 12.02.2021. 09:00 Vieta tiks precizēta

Ķīmija (tiešsaistē)

9.-12. kl. 02.02.2021. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Ģeogrāfija (tiešsaistē)

10.-12. kl. 09.02.2021. 10:00 Tiešsaiste (edu.lu.lv)
Nolikums

Vācu valoda

8. kl. 22.02.2021. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Zemgales reģiona olimpiāde matemātikā 4. klasei (pilsētā)

4. kl. 04.03.2021. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

7. Atklātā inženierzinātņu olimpiāde

9. kl. 06.02.2021. 11:00 RTU Inženierzinātņu vidusskola, Rīga

Zemgales reģiona olimpiāde matemātikā 4. klasei (reģionā)

4. kl. 14.04.2021. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs