Sākums › Vecākiem › Ziņas
Aktualitātes
Bezmaksas karjeras konsultācijas ikvienam

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra pakalpojumu klāstā piedāvājam bezmaksas karjeras konsultācijas, kurās var pārliecināties par savas profesionālās izvēles pareizību, izzināt savas intereses, iespējas, prasmes un vērtības, iegūt aktuālu informāciju...

Lasīt vairāk

Angļu valodas darbnīca "Robiņš"

Hei! Vēlies saprast un prast? Pavasara skolēnu brīvlaikā nāc uz angļu valodas darbnīcu! 12. martā plkst. 10.00 - 13.15 darbnīca pusaudžiem “Saproti un lieto darbības vārdu pagātnes laikus”. Darbnīcā būs lieliska iespēja: atkārtot regulāros un neregulāros...

Lasīt vairāk

ZRKAC notiks karjeras pasākums par profesionālās izglītības iespējām

7. martā plkst. 15.00–17.15 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) aicina 9. klašu skolēnus, vecākus un pedagogus apmeklēt karjeras pasākumu “Domājot par profesionālo izglītību…”, lai iepazītos ar dažādu profesionālās izglītības iestāžu...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
AQ treniņš – palīdz pielāgoties pārmaiņām un rast jaunus risinājumus

13. februārī ZRKAC norisinājās bezmaksas iepazīšanās nodarbība “Māksla baudīt pārmaiņas: AQ treniņš”, kurā Baltijā vienīgā AQ praktiķe Elīna Biseniece dalījās zināšanās par pielāgošanās intelektu, savukārt klātesošie iesaistījās praktiskos un domāšanas... Lasīt vairāk »

Mikrozaļumu pasaule ziemā

Līdz pavasarim atlicis nepilns mēnesis, taču vējš un lietus šad tad mums rada ilgas pēc zaļas zāles, saules siltuma un ziedu smaržas. Protams, katram gadalaikam piemīt savs skaistums, un nav vajadzības skriet laikam pa priekšu, dzīve ir jābauda šodien un tagad. Taču, lai padarītu... Lasīt vairāk »

Vecāki un pedagogi gūst idejas atkarības vielu lietošanas mazināšanai pusaudžiem

15. novembrī ZRKAC norisinājās šī gada pēdējā “Gudro vecāku skolas” nodarbība, kuras gaitā pusaudžu terapeits Nils Sakss Konstantinovs dalījās zināšanās par problemātisku atkarību izraisošo vielu lietošanu pusaudžu vecumposmā, sniedzot praktiskus ieteikumus, kā... Lasīt vairāk »

Latviešu valodas diktāts Jelgavā pulcē līdz šim lielāko dalībnieku skaitu

14. oktobrī, jau devīto reizi notika Pasaules diktāts latviešu valodā, ko interesenti varēja rakstīt gan attālināti, gan arī klātienē Jelgavā – ZRKAC, Svētes ielā 33. Šogad valodas prasmes ieradās pārbaudīt līdz šim lielākais diktāta rakstītāju skaits – 31 dalībnieks.... Lasīt vairāk »

Vecāki un pedagogi uzzina, kā risināt jauno tehnoloģiju radītās problēmas pusaudžu vidū

11. oktobrī ZRKAC viesojās pusaudžu terapeits Nils Konstantinovs, vadot kā vecākiem, tā arī pedagogiem aktuālu semināru "Internets, telefoni, videospēles – problemātiskā jauno tehnoloģiju lietošana pusaudžu vecumposmā”, kas organizēts nodarbību cikla “Gudro... Lasīt vairāk »

Nākotnes zinātnieki pēta dabas spēku

Piektdien, 29. septembrī, ZRKAC aizritēja "Zinātnieku nakts 2023", pulcējot pirmsskolas un sākumskolas skolēnus izzinošās, izglītojošās un aizraujošās darbnīcās, kurās tika izzināts dabas daudzveidīgais spēks. Klātesošie apmeklēja un iepazina tuksnesi, arktisko... Lasīt vairāk »