Sākums › Uzņēmējiem › Ziņas uzņēmējiem
Aktualitātes uzņēmējiem
Aicinājums piedalīties Tehnikas un inovāciju festivālā festivālā “Mehatrons 2022”

Kas: Tehnikas un inovāciju festivālā festivāls “Mehatrons 2022” Kad: 2022. gada 10. septembrī, plkst. 10.00 – 15.00 Kur: Jelgavā, Pasta salā Aicinām pieteikties dalībai festivālā visus inženierzinātņu,  mašīnbūves un metālapstrādes nozares entuziastus,...

Lasīt vairāk

Sākusies Horizon 2020 projekta INTERLINK tehniskā risinājuma – sadarbības vides testēšanas pirmā kārta

No šī gada jūlija līdz septembrim norisināsies Eiropas Savienības pētniecības un attīstības programmas Horizon 2020 projekta INTERLINK tehniskā risinājuma – sadarbības vides testēšanas pirmā kārta. Projekta INTERLINK (“Inovatīva pakalpojumu...

Lasīt vairāk

Pieteikšanās izgudrojumu un inovāciju izstādei “Minox Zemgale 2022”

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Latvijas Izgudrotāju biedrību, “CONNECT Latvija” un Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) un LLU Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļu (TEPEK) 10. septembrī Jelgavā, Pasta salā festivāla “Mehatrons...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Seminārā stāsta par Ukrainas civiliedzīvotāju nodarbinātību

25. maijā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar Valsts darba inspekciju (VDI) organizēja tiešsaistes semināru, kurā VDI Klientu atbalsta nodaļas vadītāja Dace Stivriņa informēja par aktuālo Ukrainas civiliedzīvotāju nodarbinātības jomā, kā arī par atbalsta... Lasīt vairāk »

Biznesa atbalsta dienā uzņēmējiem fokuss uz zaļo pārmaiņu veidošanu

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Zemgales Uzņēmējdarbības centru visas dienas garumā organizēja biznesa atbalsta dienu uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”, kas notika klātienē 12. maijā. Biznesa atbalsta... Lasīt vairāk »

Tiešsaistes rīka Canva izmantošana uzņēmējdarbībā

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs 3. maijā organizēja bezmaksas tiešsaistes semināru “Tiešsaistes rīka CANVA izmantošana uzņēmējdarbībā”. Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar tiešsaistes rīka canva.com iespējām. Savu popularitāti tas ieguvis... Lasīt vairāk »

Seminārs uzņēmējiem par e-adresi, e-parakstu un e-komerciju

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 20. aprīlī organizēja klātienes semināru “2023. gadam gatavs: e-adrese, e-paraksts un e-komercija”. Lai varētu izmantot e-pakalpojumus, ikvienam... Lasīt vairāk »

Kā izveidot uzņēmumam atbilstošu vizuālo tēlu?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 13. aprīlī organizēja tiešsaistes semināru “Vizuālā tēla veidošana jaunajiem uzņēmumiem”. Domājot par uzņēmuma vizuālo tēlu, tas sevī ietver tādus elementus kā: logo, krāsu palete, burtveidols un dažādi... Lasīt vairāk »

Seminārs par iespējām sociālajā uzņēmējdarbībā

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 6. aprīlī organizēja bezmaksas tiešsaistes semināru par sociālo uzņēmējdarbību “Sociālās uzņēmējdarbības kompass”. Pasākumu atklāja un vadīja... Lasīt vairāk »