Sākums › Uzņēmējiem › Ziņas uzņēmējiem
Aktualitātes uzņēmējiem
Bezmaksas datorzinību programmu apguve strādājošajiem un pašnodarbinātajiem

Piedāvājam bezmaksas datorzinību apguves iespējas strādājošajiem un pašnodarbinātām personām (bez vecuma ierobežojuma)! Mācības notiek, izmantojot Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) bezdarba riskam pakļauto personu apmācību iespējas (mūžizglītība) ar kuponu metodi ESF...

Lasīt vairāk

Kā inovatīvi organizēt darbinieku instruktāžas un praktiskās apmācības ugunsdrošībā un darba aizsardzībā?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar uzņēmumu SIA “FN-Serviss” 21. aprīlī pulksten 10 organizē semināru “Kā inovatīvi organizēt darbinieku instruktāžas un praktiskās apmācības ugunsdrošībā un darba aizsardzībā?” Seminārs...

Lasīt vairāk

Individuālās konsultācijas uzņēmējiem biznesa attīstībai martā-aprīlī

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) martā un aprīlī piedāvā individuālās konsultācijas bez maksas. Tās var  izmantot uzņēmējdarbības uzsācēji, lai palīdzētu uzlabot un paplašināt esošās iespējas biznesa attīstībai. Vienas konsultācijas ilgums ir...

Lasīt vairāk

Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ar Eiropas savienības finansiālo atbalstu realizē programmu "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā". Programmas mērķis ir veicināt procesu digitalizāciju komercdarbībā un produktivitātes paaugstināšanu ar mērķtiecīgu...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Semināri uzņēmējiem par e-parakstu un e-adresi tiešsaistē

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centru un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 15. februārī uzņēmējiem organizēja tiešsaistes seminārus Microsoft Teams platformā “E-paraksts”... Lasīt vairāk »

Kontaktbiržā satiekas amatnieku darinājumi un mājražotāju veikums

2022. gada 8. decembrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) norisinājās 12. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju Kontaktbirža. Tajā piedalījās teju 100 dalībnieki ne tikai no Jelgavas pilsētas un tuvumā esošajiem novadiem un apdzīvotajām vietām: Ozolniekiem,... Lasīt vairāk »

Pasniegtas Jelgavas valstspilsētas gada balvas uzņēmējdarbībā

"Uzņēmumi ir pilsētas attīstības garants, un šajā grūtajā laikā mums jābūt saprotošiem, atbalstošiem, radošiem un jāspēj sadarboties." Ar šādiem vārdiem Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš  24. novembrī atklāja pasākumu “Jelgavas... Lasīt vairāk »

"Iedvesmas formula 1" – iedvesmas pasākums jauniešiem

2022.gada 24. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notika Biznesa iedvesmas pasākums jauniešiem – IEDVESMAS FORMULA 1.  Pasākumu organizēja ZRKAC sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros.... Lasīt vairāk »

Kā uzņēmumiem nopelnīt ar zaļās enerģijas risinājumiem?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā 20. septembrī sadarbībā ar uzņēmumu SIA “H2Latvia” notika seminārs “Kā uzņēmumiem nopelnīt ar zaļās enerģijas risinājumiem?”. To vadīja eksperts zaļajā enerģētikā un ūdeņraža tehnoloģijās – Kaspars... Lasīt vairāk »

ZRKAC tehnikas un inovāciju festivālā "Mehatrons 2022"

Tehnikas un inovāciju festivāls "Mehatrons 2022" turpinās un šodien - 10. septembrī Pasta salā bija daudz ko darīt gan lieliem, gan maziem. Festivāla ietvaros notika arī ZRKAC Atvērto durvju diena, kurā varēja uzzināt par jaunā mācību gada izglītības piedāvājumu pieaugušajiem.   Varēja... Lasīt vairāk »