Sākums › Uzņēmējiem › Ziņas uzņēmējiem
Aktualitātes uzņēmējiem
Papildu uzņemšana dalībai starptautiskajā Akseleratora programmā

Sudraba laboratorijas programmas ietvaros tiek veikta papildu uzņemšanu dalībai starptautiskajā Akseleratora programmā. Līdzšinējā Inovāciju programmas norise ir pulcējusi vairākus ideju autorus un esam veiksmīgi strādājuši pie ideju attīstīšanas,...

Lasīt vairāk

Kā nodrošināt veselībai nekaitīgas un drošas darba vietas?

2. jūnijā plkst. 10:00 -12:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar Eiropas Darba drošības un veselības aģentūru organizē tiešsaistes semināru “Kā nodrošināt veselībai nekaitīgas un drošas darba vietas?”. Semināru vadīs...

Lasīt vairāk

Iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas par bioloģiskajiem darba vides riskiem

Valsts darba inspekcija Eiropas Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana " (Nr.7.3.1.0/16/I/001)  ietvaros piedāvā iespēju saņemt konsultācijas par darba vides riskiem, īpaši par...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Kā ierobežot Covid-19 darba vidē?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs 29. aprīlī sadarbībā ar Valsts darba inspekciju un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Darba drošības un vides veselības institūtu organizēja tiešsaistes semināru “Kā ierobežot Covid-19 darba vidē?”. Vebināru... Lasīt vairāk »

Martā reģistrēts lielākais jaunu uzņēmumu skaits pēdējo trīs gadu laikā

Šā gada martā Latvijā reģistrēti 1032 jauni uzņēmumi, kas ir lielākais viena mēneša laikā reģistrētais jaunu uzņēmumu skaits kopš 2018.gada marta, liecina "Lursoft" apkopotā informācija. "Lursoft" dati liecina, ka 93% no šā gada... Lasīt vairāk »

Individuālās konsultācijas par sociālo uzņēmējdarbību

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 15. aprīlī sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju tiešsaistē organizēja individuālas konsultācijas par sociālo uzņēmējdarbību. Sociālās uzņēmējdarbības būtība ir ražot preces vai sniegt... Lasīt vairāk »

ZRKAC tiek realizēta piektā kārta projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide"

ZRKAC ir uzsāktas mācības piektajā kārtā Eiropas Sociālā fonda projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Nr. 8.4.1.0/16/I/001) ietvaros Grāmatveža profesija ir viena no tām profesijām, kura vienmēr ir pieprasīta darba tirgū. Tāpat grāmatvedības... Lasīt vairāk »

Uzņēmēji piedalās Digitālās nedēļas pasākumos

Zemgales reģiona kompetenču centrs “Digitālās nedēļas 2021” ietvaros uzņēmējiem piedāvāja iespēju piedalīties četros tiešsaistes semināros gan tiešsaistē ZOOM platformā, gan papildus nodrošinātajās YouTube translācijās,  kas kopā semināros... Lasīt vairāk »

Pieejamais atbalsts uzņēmējiem COVID-19 seku pārvarēšanai

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs 16. martā sadarbībā ar Ekonomikas ministriju organizēja tiešsaistes semināru “Pieejamais atbalsts uzņēmējiem COVID-19 seku pārvarēšanai”, kam bija pieteikušies vairāk kā sešdesmit dalībnieki. Semināra... Lasīt vairāk »