Sākums › Uzņēmējiem › Ziņas uzņēmējiem
Aktualitātes uzņēmējiem
Aicinām pieteikt balvai labākos pilsētas uzņēmumus

No 2023. gada 4. septembra līdz 4. oktobrim ikviens aicināts izvirzīt pretendentus Jelgavas valstspilsētas pašvaldības konkursam "Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2023". Konkurss ir iespēja pateikt paldies uzņēmējiem, novērtējot viņu devumu ne tikai pilsētas...

Lasīt vairāk

OiRA – interaktīvs rīks darba vides risku novērtēšanai

2023. gada 17. okobrī plkst. 10:00-12:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notiks bezmaksas seminārs darba devējiem un darba aizsardzības speciālistiem "OiRA – interaktīvs rīks darba vides risku novērtēšanai". OiRA rīks ir paredzēts, lai darba...

Lasīt vairāk

Sociālās uzņēmējdarbības entuziastiem – ideju konkurss «Impulss»

2023. gada augusta Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Domes sēdē tika apstiprināts nolikums par Jelgavas valstspilsētas  pašvaldības sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursa “Impulss” organizēšanu. Konkursa mērķis ir motivēt uzņēmējus pievērsties sabiedrībai...

Lasīt vairāk

Notiks seminārs uzņēmēju atbalstam klimata un ilgtspējas jomā

2. novembrī plkst. 10.00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar SIA “Bureau Veritas Latvia” organizē semināru – diskusiju “Klimatneitralitāte, ilgtspēja, risinājumi”, jo ilgtspējas jautājumi ir aktuāli ikvienam uzņēmumam. Mūsdienās...

Lasīt vairāk

Notikumu atskats
Programma “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” – unikāla iespēja, uzsākot biznesu

ZRKAC sadarbībā ar konsultāciju un pētniecības uzņēmumu “CIVITTA Latvija” 28. septembrī notika seminārs “"ERASMUS JAUNAJIEM UZŅĒMĒJIEM: pieredzes apmaiņa tavas biznesa idejas izaugsmei", kura laikā bija iespējams uzzināt par jauno uzņēmēju iespējām... Lasīt vairāk »

Izgudrojumu festivāls un eksperimentāla gastronomijas meistarklase pulcē daudz interesentu

9. septembrī Jelgavā, Pasta salā, norisinājās izgudrojumu un inovāciju festivāls “Minox Zemgale 2023”, kura ietvaros tika organizēta meistarklase “Eksperimentāla un inovatīva pieredze gastronomijas nozarē” radošās apvienības “Skudras Metropole” vadībā,... Lasīt vairāk »

Uzņēmēji īsteno pieredzes apmaiņu RTU Zinātnes un inovāciju centru

16. augustā uzņēmēji no Zemgales viesojās Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centrā (turpmāk – RTU ZIC), lai iepazītos ar tā darbības principiem un īstenotu pieredzes apmaiņu. Braucienu organizēja Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs projekta... Lasīt vairāk »

Zemgales uzņēmēji piedalās prototipēšanas darbnīcā “No idejas līdz produktam”

Uzņēmējiem no Zemgales 16. augustā bija iespēja izgatavot inovatīvu produktu prototipus, apmeklējot Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centrā (turpmāk – RTU ZIC) un piedaloties prototipēšanas darbnīcā „No idejas līdz produktam”. Braucienu organizēja... Lasīt vairāk »

Vasaras nodarbinātība – gandarījums un pieredze vienuviet

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) vasaras nodarbinātību koordinē 9. – 11. klašu skolēniem. Lai varētu piedalīties vasaras nodarbinātībā, jauniešiem ir jāiziet cauri visiem posmiem, kā tas ir reālā darba tirgū – izsludinātajām darba vietām, iesniedzot... Lasīt vairāk »

Kā kļūt par ģimenei draudzīgu uzņēmumu?

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) 30. jūnijā organizēja tiešsaistes Zoom semināru “Kā kļūt par ģimenei draudzīgu uzņēmumu?”. Pasākuma pirmajā daļā Rasma Pīpiķe –... Lasīt vairāk »