SākumsKursu katalogsSev, mājai, ģimenei › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola - Dāvanu meistars
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz darbnīcu “Dāvanu meistars”, kur talantīgas pasniedzējas vadībā attīstīsiet savu radošumu un iemācīsieties izveidot pašu darinātus apsveikumus un mazas dāvaniņas.


Mācību rezultāts

Lēni un nesteidzīgi apgūsim tehnikas, kā pašrocīgi izgatavot mazas dāvaniņas - skaistas apsveikumu kartiņas, kārbiņas, ziedus un citus apsveikuma vai dekoratīvus priekšmetus, ar ko iepriecināt sevi un sev tuvus cilvēkus. Katrs varēs radoši izpausties un izjust prieku par savu prasmi radīt skaistas lietas.


Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē. Mācību ilgums ir 1 mēnesis.

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.

Maksa Vienai personai grupā: EUR 10.00 (materiāli daļēji iekļauti cenā).


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Kursu grafiks
Kursa nosaukums Nodarbību sākums un laiks

Nesteidzīgās dzīves skola - Dāvanu meistars

23. martā
C.
pl. 10:00-11:30
Pieteikties
Atgriezties