Papīra plastika interjerā
        

Šie kursi būs noderīgi ikvienam, kurš vēlas iemācīties izveidot oriģinālu un ekonomisku telpu interjeru, jo papīrs ir ne tikai lēts, bet arī oriģināls veids, kā papildināt mājokli ar interesantiem ornamentiem. Papīra dekori arī lieliski kalpos dažādos svētkos: dzimšanas dienu ballītēs, kāzās, tematiskos pasākumos.


Mācību rezultāts

Nodarbībās Jūs mācīsieties rotāt vāzes, traukus, veidot neparastus gaismekļus un sienas dekorus, tai skaitā, gleznas. To izgatavošanā var iesaistīt visu ģimeni vai pielietot zināšanas, lai radoši nodarbinātu viesus. Kursā apgūsiet arī prasmes atšķirt un kombinēt dažāda veida papīrus un darbarīkus, veidot vienkāršas skices.

Interesentiem kompozīcijas vai floristikas zināšanas iespējams papildināt arī kursos: Floristikas pamati, Floristikas pakalpojumi, 2. profesionālās kvalifikācijas līmenis, Floristikas darbnīca, Deco Clay ziedu meistardarbnīcas.

Pasniedzēja: Ilona Avdejeva, modelētāja - māksliniece, tērpu dizainere. Viņai tuvi ir visa veida rokdarbi, jo uzskata, ka cilvēks, kurš prot šūt un veidot izstrādājumus ar rokām, pratīs padarīt skaistu un modernu ne tikai sevi, bet arī vidi sev apkārt.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

Mācību ilgums – 24 mācību stundas (1,5 mēneši).

1 nodarbība – 4 mācību stundas. 1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. Mācības notiek 1 reizi nedēļā vakara grupās.


Maksa

Vienam izglītojamajam grupā: EUR 77.00


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159, 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties