SākumsKursu katalogsSev, mājai, ģimenei › Vide un interjers
Fotografēšanas pamati un fotogrāfiju apstrāde programmā Adobe Photoshop
        

Šie praktiskie foto kursi ir piemēroti visiem, kuri kļuvuši vai plāno kļūt par digitālās fotokameras īpašnieku un vēlas uzzināt, kā pielietot visas fotoaparāta tehniskās iespējas un pilnveidot savas fotogrāfa iemaņas, kā uzņemt kvalitatīvu fotogrāfiju, iemācoties visu no pašiem pamatiem. Kurss paredzēts interesentiem bez priekšzināšanām.


Mācību rezultāts

Pēc programmas apguves Jūs izpratīsiet fotoaparāta darbības principus, fotografēšanas procesu, mācēsiet lietot atbilstošus izteiksmes līdzekļus, radoši veidot kompozīciju un veidot dažāda stila fotogrāfijas. Mācību process sniegs ieskatu arī darbā ar gaismām un citiem papildlīdzekļiem. Tiks apgūtas arī fotogrāfiju retuša un pēcapstrādes iespējas (kadrēšana, kontrasti, krāsu un tonālā maiņa u.c.) programmā Adobe Photoshop.

Pasniedzējs: Juris Karlinskis. Katram cilvēkam dzīvē ir aizraušanās un iemīļotā nodarbe, Jurim Karlinskim tā noteikti ir fotografēšana. Profesionāli šo arodu sācis 1998.gadā izdevumā “Zemgales avīze” un turpinājis “Zemgales ziņās” un “Vakara ziņās”. Kopš 2012.gada vada reklāmas un foto aģentūru, piedāvājot klientiem publisko attiecību, reklāmas un foto pakalpojumus, kā arī video filmēšanu. Paralēli šobrīd darbojas kā reklāmas un kāzu fotogrāfs, veido reportāžas presei, atspoguļo korporatīvos pasākumus un vada kursus fotografēšanas interesentiem.


Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē.

Mācību ilgums: 40 mācību stundas (1,5 mēneši).

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 3 mācību stundas. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā vakara grupās.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 143.00 (maksā iekļauti mācību materiāli).


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Kursu grafiks
Kursa nosaukums Nodarbību sākums un laiks

Fotografēšanas pamati un fotogrāfiju apstrāde programmā Adobe Photoshop

1. februārī
P., T.
pl. 17:30-19:45
Pieteikties
Atgriezties