SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Šūšana un rokdarbi
Polimērmateriāla Deco Clay ziedu veidošanas meistarklases
        

Polimērmāls Deco Clay Craft ir viegli veidojams, tas sakalst 24 stundu laikā bez termiskās apstrādes, padarot izstrādājumus pietiekoši izturīgus, taču tajā pašā laikā vieglus un gaisīgus. Ziedi izskatās dabīgi, taču ir nevīstoši, lieliski panes karstumu un salu, tādēļ ilgi priecē un ir piemērojami dažādiem dzīves gadījumiem - vai tā būtu rotas lieta, vai līgavas pušķis, dāvanas noformējums vai interjera elements.


Mācību rezultāts

Nodarbībās jūs apgūsiet prasmes strādāt ar polimērmālu, jaukt krāsas, izveidot katru ziedlapiņu, lai radītu skaistas ziedu kompozīcijas un aksesuārus.

Nav nekādu ierobežojumu iztēlei! Trīs meistarklašu laikā tiks izgatavota piespraude ar rozes ziedu, foto rāmīti ar gardēnijas ziedu un dāvanu kastīte ar narcises ziedu dekoru. Izgatavoto ziedu veids var mainīties atbilstoši interesentu vēlmēm un sezonas aktualitātēm.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

Mācību ilgums: 9 mācību stundas (3 nedēļas).

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 meistarklases ilgums 3 mācību stundas, kas notiek vienu reizi nedēļā, vakaros.

Pasniedzēja: Madara Boldiševica ir Deco Clay Craft akadēmijas sertificēta instruktore, beigusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu, ieguvusi bakalaura grādu LLU mājturības un tehnoloģiju, un vizuālās mākslas pedagoga profesijā, kā arī izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā ar specializāciju pieaugušo izglītībā. Madara regulāri piedalās izstādēs (Riga Food, Baltic Wedding expo, Zemgales uzņēmēju dienas) un vada kursus interesentiem. Deco Clay ziedu veidošanu viņa redz vienlaikus gan kā radošu nodarbi, gan arī kā relaksācijas vai biznesa iespēju.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 70.00 (maksā iekļauti mācību materiāli).


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012159, 29222737;
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties