Kaligrāfija iesācējiem – Copperplate
        

Rakstīšana ar tušu un spalvu prasa lielu koncentrēšanos, un rakstīšana ar roku mūsdienu digitālajā laikmetā daudziem ir gandrīz pilnībā aizmirsusies. Tomēr tie, kuri vēlas izkopt savu rakstības stilu, sakārtot domas un apgūt izsmalcinātās kaligrāfijas - māksla skaisti un skaidri rakstīt rokrakstā - pamatus, aicināti pievienoties un apgūt slīpo angļu stila rakstību, kas mūsdienās atgriežas svētku atribūtikā - ielūgumos, galda kartēs, apsveikumos, diplomos, goda rakstos un plakātos.


Mācību rezultāts

Kursos jūs iemācīsieties:

  • Asgala spalvas rakstīšanas tehniku, burtu formas, dekoratīvos vilcienus;
  • Izmantot kaligrāfijas rakstību praktiskā pielietojumā;
  • Asgala spalvas materiālu un instrumentu specifiku.

Kursi veidoti interesentiem bez priekšzināšanām. Pabeidzot šos kursus, ir iespējams turpināt mācības programmā Kaligrāfija iesācējiem - Spencerian.

Kursu noslēgumā tiek izsniegta ZRKAC Apliecība.


Mācību procesa norise

Mācību ilgums: 30 mācību stundas (2,5 mēneši).

1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 3 mācību stundas. Mācības notiek vienu reizi nedēļā pirmdienu vakaros.

Pasniedzēja: Kristiāna Jansone, Mākslas akadēmijā ieguvusi mākslinieka grafiķa kvalifikāciju un papildinājusi zināšanas kaligrāfijas mākslā, ir Latvijas Kaligrāfu biedrības dalībniece un viena no tās dibinātājām. Organizē biedrības izstādes un regulāri tajās piedalās. Kristiāna kaligrāfijas rakstību salīdzina ar mūzikas radīšanu, tikai redzamu.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 180.00 (mācību materiāli iekļauti cenā).


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101; 63012159; 29222737
e-pasts: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties