SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola: Valodu studija – Runā angliski ar prieku! (ar priekšzināšanām)
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur  neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un  intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!


Mācību rezultāts

Nepiespiestā gaisotnē apgūsim ikdienas sarunvalodas prasmi. Virtuāli apceļosim Lielbritāniju, tās skaistākās vietas un iepazīsim slavenākos mūsdienu Lielbritānijas cilvēkus, tādējādi nemanāmi apgūstot jaunus vārdus angļu valodā. Spēlēsim spēles, klausīsimies populārākās britu dziesmas un vienkārši pavadīsim laiku kopā, ik mirkli apgūstot ko jaunu angļu valodā.

Nāciet un mācīsimies angļu valodu ar prieku!


Mācību procesa norise

Dalība mācībās ir bezmaksas.

Mācības notiek klātienē.

Mācību ilgums 54 mācību stundas.

1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2  mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties