SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola: Valodu studija – Runā vāciski ar prieku! (ar priekšzināšanām)
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur  neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un  intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!


Mācību rezultāts

Var svešvalodu mācīties, strikti pieturoties pie gramatikas likumiem un stingriem priekšrakstiem, taču var valodu mācīties arī interesanti. Tādēļ mēs:

  • runāsimies par dzīvi (mācoties vārdiņus vācu valodā);
  • rakstīsim vēstules vienaudžiem citās pasaules valstīs (mācīsimies, kā pareizi rakstīt vārdus vācu valodā un kā lietot sociālos tīklus);
  • neklātienē ceļosim par Vāciju, iepazīstot tās bagāto vēstures mantojumu un tagadni;
  • darīsim visu, ko sirds vēlas (adīsim, šūsim, apgūsim vācu virtuvi utt.), lai iepazītu vācu valodu  Eiropas Savienībā izplatītāko dzimto valodu.

Nāciet un mācīsimies vācu valodu ar prieku!


Mācību procesa norise

Dalība mācībās ir  bezmaksas.

Mācības notiek klātienē.

Mācību ilgums 54 mācību stundas.

1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2  mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties