SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola: Dzīvesprieka studija - Mūzikas terapija
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur  neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un  intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!


Mācību rezultāts

Katram no mums, atkarībā no emocionālā vai fiziskā stāvokļa, ir nepieciešamas konkrētas muzikālas vibrācijas. Mūzika dziedina ķermeni un garu, ietekmē elpošanu, sirds ritmu, paaugstina koordināciju, ietekmē ķermeņa temperatūru, pazemina stresu, uzlabo atmiņu un mācīties spēju, paaugstina darba produktivitāti, palīdz izstrādāt drošības sajūtu.

Nāciet un mācīsimies izmantot mūzikas dziedinošo spēku!


Mācību procesa norise

Dalība mācībās ir  bezmaksas.

Mācības notiek klātienē.

Mācību ilgums 6 mācību stundas (3 nodarbības).

1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties