SākumsKursu katalogsPersonīgās izaugsmes kompetence › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola - Foto darbnīca
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām. Fotografēšana var būt gan vaļasprieks, gan prasmīga nodarbošanās, tādēļ Foto darbnīcā iepazīsim fotografēšanas pamatus un dažādus “knifus” veiksmīgu kadru “ķeršanai”.


Mācību rezultāts

Mācīsimies radīt kvalitatīvas fotogrāfijas ar foto kameru vai mobilo tālruni, kā katram ērtāk. Iesim kopīgās foto pastaigās pilsētā un fotografēsim portretus, pilsētvidi un dabu. Iemācīsimies uzņemtās fotogrāfijas pārsūtīt un publicēt sociālajos tīklos. Mācīsimies lejupielādēt uzņemot attēlus datorā un tos sistematizēt ērtai lietošanai.


Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē. Mācību ilgums 1 mēnesis.

1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 2 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā rīta vai dienas laikā.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 12.00


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties