SākumsKursu katalogsSev, mājai un ģimenes biznesam › Senioru izglītība
Nesteidzīgās dzīves skola - Foto darbnīca
        

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai - tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur  neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un  intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!


Mācību rezultāts

Fotografēšana var būt gan vaļasprieks, gan prasmīga nodarbošanās, tādēļ Foto darbnīcā iepazīsim fotografēšanas pamatus un dažādus “knifus” veiksmīgu kadru ķeršanai.

Mācīsimies radīt kvalitatīvas fotogrāfijas ar foto kameru vai mobilo tālruni, kā katram ērtāk. Iesim kopīgās foto pastaigās pilsētā un fotografēsim portretus, pilsētvidi un dabu. Iemācīsimies uzņemtās fotogrāfijas pārsūtīt un publicēt sociālajos tīklos. Mācīsimies lejupielādēt uzņemot attēlus datorā un tos sistematizēt ērtai lietošanai.

Nāciet un fotografēsim kopā!


Mācību procesa norise

Dalība mācībās ir bezmaksas.

Mācības notiek klātienē.

Mācību ilgums 15 mācību stundas (5 nodarbības).

1 mācību stundas ilgums - 45 minūtes. 1 nodarbība ilgst 3 mācību stundas. Mācības notiek nelielās grupās 1 reizi nedēļā vakaros.


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012158, 26602618;
e-pasts: talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties