SākumsKursu katalogsInformācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetence › Tiešsaistes rīki komunikācijai un sadarbībai
Video straumēšana YouTube, Facebook, Twitch, izmantojot programmu OBS studio – pamatkurss
        

Kurss piemērots katram, kurš vēlas piedāvāt tiešsaistes video saturu (konferences, pamācības, mācību nodarbības, izklaidējošs saturs) plašākai auditorijai, izplatot to sociālo tīklu platformās.

Nepieciešams:

  • Pamatzināšanas darbā ar datoru.
  • Ja kursi norit attālināti: divi monitori vai viens monitors + viedtālrunis, jo uz viena monitora jūs sekojat līdzi pasniedzēja prezentācijai un stāstījumam, bet uz otra - praktiski darbojaties.

Mācību rezultāts

Pēc kursu beigšanas:

  • pratīsiet programmā OBS studio izveidot straumēšanas ainas, iekļaujot dažādus video, audio un grafiskos avotus (video ierakstus, video kameru, datora darba virsmu, attēlu failus, tekstus, interneta avotus u.c.);
  • pārzināsiet OBS studio uzstādījumus pietiekamā līmenī, lai sagatavotu video tiešraidi vizuālajā un audio kvalitātē atbilstoši straumēšanā izmantotā datora veiktspējai un interneta savienojuma ātrumam;
  • mācēsiet sociālo tīklu platformās YouTube, Facebook, Twitch izveidot savu video straumi un savienot to ar programmu OBS studio.

Mācību procesa norise

Mācības notiek klātienē vai attālināti.

Mācību ilgums ir 8 mācību stundas. (2 nodarbības klātienē un 1 attālināti – jūsu sagatavotās video tiešraides testēšanai). 1 mācību stundas ilgums – 45 minūtes.

Pirmā nodarbība klātienē ilgst 3 mācību stundas. Otrā nodarbība notiek attālināti – tās ilgums ir 2 mācību stundas. Trešā nodarbība klātienē ilgst 1 mācību stundu.


Maksa

Vienai personai grupā: EUR 44.00

Individuālām nodarbībām: EUR 20.00 (60 min.)

Pāru nodarbībām: katram izglītojamajam EUR 10.00 (60 min.)


Informācija un pieteikšanās

tālr.: 63082101, 63012154;
e-pasts: zintis.buls@zrkac.jelgava.lv;
www.zrkac.lv; Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001

Atgriezties