Līderības prasmju meistarklases jauniešiem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs vidusskolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem piedāvā apgūt septiņas līderības prasmes. Apmeklējot visas meistarklases, jaunieši saņems apliecību par 70 stundu līderības kursu apguvi. Ir augstskolas, kas to novērtē, tāpēc šī varētu būt laba iespēja un apņemšanās jaunajā mācību gadā.

Pieteikšanās līdz 9. oktobrim šeit. Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012163.

Mūsdienās līderība vairs nav tikai vadītājam nepieciešama prasme, bet gan personības iezīme, kura vajadzīga ikvienam jaunietim, lai iekļautos un konkurētu 21. gadsimtā dinamiskajā vidē. 21. gadsimta izaicinājumi – tehnoloģiju attīstība, globalizācija, informācijas pārbagātība, vides problēmas – prasa no jauniešiem būt domājošiem, aktīviem un sociāli atbildīgiem.

Programmas mērķis ir pilnveidot jauniešu līderības prasmes, attīstot spēju uzņemties atbildību par savas personības izaugsmi un dzīvi kopumā, kļūstot par atbildīgu un aktīvu sabiedrības pilsoni.

 

Atgriezties